fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
Як правильно зберігати яйця: дверцята холодильника назвали найгіршим місцем

Дверцята холодильника визнані найгіршим місцем для зберігання яєць. Про це повідомили британські експерти.

На їхню думку, правильніше класти яйця на середню полицю, де підтримується постійна температура, передає.

Газета відзначає, що проблема спочатку викликала палкі дебати, але потім експерти все ж зійшлися на думці. Фахівці журналу Good Housekeeping заявили, що яйця слід тримати в оригінальних упаковках на середній полиці, щоб запобігти частим коливанням температури при відкритті дверцят. Як зазначила редактор Сара Бенвелл, справа ще й у тому, що дверцята – найбільш тепле місце.

Британська Служба інформації про яйця радить домогосподаркам зберігати яйця в коробках при постійній температурі нижче 20 градусів за Цельсієм подалі від продуктів з сильним запахом. BEIS стверджує, що яйця легко вбирають в себе запахи. Зберігання яєць при низькій температурі, крім усього іншого, виключає ризик розмноження збудника сальмонельозу.

“Намагайтеся уникати занадто частого переміщення яєць між холодним і теплим середовищем, наприклад, між салоном автомобіля і холодильником або холодильником і гарячою кухнею. Найкраще зберігати яйця в холодильнику. Температура завжди буде постійною, а ваші яйця залишаться свіжими”, – зазначає організація.

Читайте також: ТОП-12 ПРОДУКТІВ, ЯКІ МОЖНА ЇСТИ СКІЛЬКИ ЗАВГОДНО, НЕ НАБИРАЮЧИ ВАГУ

На думку деяких кулінарів, смак яєць стане краще, якщо деякий час перед приготуванням потримати їх в теплі. А ресторанний критик Financial Times Тім Хейвард впевнений, що яйце прекрасно зберігається протягом як мінімум тижні навіть при кімнатній температурі.

У той же час стелажі в дверцятах холодильника Хейвард також вважає найгіршим місцем для яєць, оскільки “постійне струшування стоншує білки, і аромати інших продуктів можуть проникати через шкаралупу”.

Daily Mail нагадує, що в 2013 році вже розбиралася в яєчному питанні, і лабораторний експеримент показав, що яйця зберігалися протягом двох тижнів як всередині холодильника, так і поза ним.

Джерело.

Related Post