fbpx
Breaking News
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Я сaма здивувaлася, кoли в мене на сніданок вийшли ці неймовірно смачні і красиві на вигляд оладки. Тeпер гoтую лише зa цим рeцептом!
15 кращих продуктів проти стресу! Осінь, понеділок, навантаження справ на роботі і вдома, ностальгія за відпусткою – важко перед усім цим вистояти, не потрапивши в лапи стресу. та на допомогу приходить правильна “радісна їжа” – і фігурі не нашкодить, і емоційний перегруз до вас не підпустить!
Здоров'я
Як правильно прискорити обмін речовин

Настав час обдуманого харчування.

Грубо кажучи, метаболізм – це процес, який служить перетворенню з’їденої вами їжі в енергію. Швидкість метаболізму і справді впливає на зовнішній вигляд людини: високий рівень “перепалювання” палива призводить до того, що організм просто не встигає зробити довгострокові вклади в жирові активи – все відразу ж переходить в енергію. Таким чином, вирішити проблему зайвої ваги досить нескладно: потрібно всього лише прискорити свій метаболізм. Але як зробити це правильно?

Визначте потрібну кількість калорій

Прийшов час обдуманого харчування, пише medinfo.ua. Без цієї навички прискорити обмін речовин не вийде. Метаболізм – хімічний процес вашого організму, який перетворює їжу в паливо. Точне розуміння розпорядку дня допоможе вам усвідомити, скільки насправді потрібно енергії. Розрахуйте кількість витрачених калорій і трохи знизьте його. Так ви підстьобне організм на більш ефективну роботу з ресурсами.

Регулярні тренування

Кардіо має бути присутнім три-чотири рази на тиждень. Це підштовхне метаболізм, і ви будете спалювати калорії навіть у стані спокою. Спробуйте знамениті інтервальні тренування по методу Табата: тут потрібно прикладати всі зусилля протягом певної кількості часу, перемежовуючи підходи коротким відпочинком.
Практика показує, що подібні тренування – чи не найкращий спосіб прискорити свій метаболізм до максимального рівня.

Режим харчування

Без збалансованого, продуманого і щоденного режиму харчування про прискорення метаболізму можна забути, як про нездійсненною мрією. Розбийте день на п’ять прийомів їжі. Нехай вони будуть невеликі, але рівномірні. Найбільша кількість калорій має бути отримана на сніданок і обід. Снідайте навіть тоді, коли не відчуваєте голоду – це дає вам сили на весь день.

Важка атлетика

Не робіть всю ставку тільки на кардіо. Підняття тягарів – головний спосіб запобігти вікове зниження рівня метаболізму. До того ж, кілограм м’язової маси вимагає більше калорій у стані спокою, ніж кілограм жиру.

Не грайте з дієтою

Одна з основних причин невисокої метаболізму – вільна варіативність дієти. Простіше кажучи, на пару днів усвідомленого харчування ви влаштовуєте собі “день свободи від турбот” і їсте все, що потрапляє під руку. Зрозумійте, дієту потрібно дотримуватися на постійній основі. Під час дієти ви втрачаєте не тільки жир, але і якусь частину м’язової маси, а от назад отримуєте тільки жир. Воно вам треба?

Лимонна кислота

Спробуйте починати свій ранок склянкою води з лимоном. Лимонна кислота відіграє важливу роль в енергетичному циклі, де задіяні всі клітини організму. Крім того, лимонна кислота допоможе вам зберегти належний рівень імунітету. Правда, якщо ви відчуваєте якісь проблеми з травленням, то варто з’їсти трохи сиру, наприклад, перед тим, як випити склянку води з лимоном.

Їжте перед сном

Ніяких жартів. Пора забути всі розповіді про шкоду їжі після шостої вечора. Недавні дослідження, проведені дієтологами Університету штату Флорида, показали, що приблизно 150 калорій за 30 хвилин до їжі прискорює метаболізм.

Організм продовжує підтримувати функціонування навіть під час сну, забираючи енергію або з отриманої ввечері їжі, або із запасів жиру і м’язів. Без “перекусу” тіло буде діяти за описаною вище схемою, повертаючи витрачене вночі протягом дня, і тільки жиром.

Будьте уважні: вечірня їжа буде діяти тільки на постійній основі – харчуватися час від часу не вийде. Трохи нежирного сиру і зелене яблуко – відмінний варіант вечірнього снеку.

Читайте також: КОМУ БУДЕ НАЙЛЕГШЕ ЗНАЙТИ РОБОТУ В 2017-М, І СКІЛЬКИ БУДЕМО ЗАРОБЛЯТИ: ПРОГНОЗ ЕКСПЕРТА

Джерело.

Related Post