fbpx
Breaking News
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Я сaма здивувaлася, кoли в мене на сніданок вийшли ці неймовірно смачні і красиві на вигляд оладки. Тeпер гoтую лише зa цим рeцептом!
15 кращих продуктів проти стресу! Осінь, понеділок, навантаження справ на роботі і вдома, ностальгія за відпусткою – важко перед усім цим вистояти, не потрапивши в лапи стресу. та на допомогу приходить правильна “радісна їжа” – і фігурі не нашкодить, і емоційний перегруз до вас не підпустить!
Суспільство
Як правильно пити: майстер-клас від експерта

Особиста думка Микити Вознесенського, і не в якому разі не реклама “синьки”. Бо так визначається культура пиття.

І головне, шановні, – міра.

Насамперед, в морозилку укладається кілька змін чарок. Бо, всупереч поширеній помилці, заморожувати належить не горілку, а чарки! Горілку слід тільки охолодити, градусів до десяти-п’ятнадцяти. Дверцята холодильника цілком підійдуть. І, звісно ж – горілка повинна бути гарною, на ній економити не варто, навіть після підвищення цін.

Далі, ставимо варити картоплю. Але не аби яку! Картопля, зварена в трохи підсоленій воді, неодмінно повинна бути розсипчастою і запашною! Всі інші варіанти ми з презирством відмітаємо.

Поки картопелька вариться, треба підготувати оселедець. Обов’язково – дуже жирний, бочкового пряного посолу. Акуратно чистимо, позбавляємо кісток абсолютно, ріжемо на скибочки, і – укладаємо на оселедочницю (подовжено-овальну тарілочку з висотою бортів близько 6-9 мм). Розклавши її так, щоб створювалося враження практично цілої рибки, зверху густо покриваємо її найтоншими півкільцями ріпчастої цибулі (білої і червоної), після чого скроплюємо (мало-мало, але так, щоб на кожен шматочок попала) олією соняшниковою.

Тим часом картопелька майже достигла, але є ще час розкласти по мисочках солоні грибочки (опеньки, лисички, рижики), і солоні огірочки. Застерігаю – саме бочкові солоні! Не мариновані! Вельми не зашкодить дрібно-дрібно порізати кріп, петрушку, на смак – селеру або зелену цибулю, поклавши нарізане в окрему велику мисочку і гарненько перемішавши.

Природно, що напередодні була куплена сметана. На ринку! Густа! Та, що називається – “ложка стоїть”. Це – основа для отримання смаку горілки. Решта (за бажанням) закусок можуть подаватися не раніше, як тільки після третьої чарки. Закурити (знову ж за бажанням) – теж.

Отже. Кладемо на тарілочки варену картоплю. Виделкою кожну картоплину трохи надломлюємо посередині, і кладемо поверх сметану. Щедро посипаємо сумішшю зелені. Дістаємо крижані чарки, горілку, і наливаємо. Проголосивши що-небудь відповідне, дружно перекидаємо чарки.

А ось тут – найцікавіше: порядок закушування! (Бо від цього багато що залежить) Слід чинити так: поставивши чарку, наколоти скибочку-два оселедці (неодмінно прихопивши цибульки), відправити в рот, і – почати повільно жувати. У цей час відламується шматочок картоплини (зі сметанкою, з зеленню), і – туди ж. Тобто – в рот. Далі – шматочок свіжого, запашного чорного хліба. Пожувати, проковтнути.

І – ось тут-то і виявиться справжній смак горілки, який він повинен бути! Після того вже можна огірочка, грибочка або повторити чогось попереднього – це вже куди вилка потягнеться. Бо перешкоджати думкою тут – не треба! Організм – він мудрий підсвідомо, і сам розбереться, куди руку з виделкою направити.

Читайте також: Прості та маловідомі способи позбутися від похмілля

Джерело.

Related Post