fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
Як сестри: Глюкоза вперше знялася для глянцю разом з мамою (фото)

Тетяна Михайлівна вигляд має дуже молодий.

Співачка Глюкоза порадувала шанувальників на сторінці в Instagram рідкісним сімейним фото. Наталя разом з мамою Тетяною Михайлівною взяла участь у новій фотосесії для журналу “Hello!”.

“Наша перша спільна зйомка з мамою до дня матері. Це було дуже круто і весело! Мама з такою легкістю витримала цілий день зйомок! Ну, а перше мамине інтерв’ю і мені цікаво почитати!” – Підписала кадр зірка.

Підписники відзначили, що Тетяна Михайлівна вигляд має дуже молодий: “Дуже молода і красива мама!”, “Ось це мама, як сестра”, “Ви так схожі”, “Така молода мама”, “Яка красуня. Дуже молодий вигляд має”, “Неначе сестра, а не мама”, – прокоментували користувачі.

glyukoza-1

mama-glyukozy

Читайте також: ЧИ ВАРТО ПЕРЕВОДИТИ АВТО НА ГАЗ: ЧОМУ ЦЕ ВИГІДНО І СКІЛЬКИ КОШТУЄ

Джерело.

Related Post