fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Здоров'я
Як схуднути уві сні: медики розкрили секрет

Вчені близькі до створення нових методів лікування ожиріння

Медики з Університету Айови в США розповіли, як схуднути уві сні. Наявність так званих здорових бактерій в кишечнику дозволяє спалювати більше калорій в нічний час, передає MedikForum.

Дослідники сподіваються, що отримані ними дані приведуть до створення нових методів лікування ожиріння.

“Наші дослідження дійшли висновку, що, бактерії в кишечнику відповідають за спалювання зайвих калорій в період сну. Ми зосередили наші спостереження на впливі рисперидону – антипсихотика, який призводить до суттєвих збільшень зайвої ваги у пацієнтів”, – заявив автор експерименту, професор мікробіології Джон Кірбі.

Рисперидон використовується для лікування психіатричних розладів у дорослих і дітей, включаючи аутизм, роздвоєння особистості і шизофренію.

Останні два десятки років кількість рецептів на рисперидон зросла у 8 разів.

Вчені визначили, що на ранній стадії прийому рисперидону в довгостроковій перспективі пацієнти набирають вагу через істотну зміну мікробіома кишечника.

В ході нового дослідження вчені спробували визначити, як ці викликані рисперидоном зміни мікробіома сприяють збільшенню зайвої ваги. Вони визначили, що ліки значно впливають на бактеріальну композицію кишечника у мишей. Зміна мікробіома викликали зниження метаболізму в стані спокою, а саме цей показник цілком відповідає за збільшення ваги.

Читайте також: Вчені навчилися передбачати рак до його появи

Джерело

Related Post