fbpx
Breaking News
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
З будинку мама нахабну доньку виставила, безсовісним чином онуків не пошкодувавши. Прийшла сестра до мене. Я до себе її не пустила – я ж собі не ворог, але і просто пройти повз втомлених племінників, не змогла. Видала сестрі ключі від нашої з чоловіком дачі і викликала їй таксі. Та, як виявилось, даремно
– Ось тобі, що, нормальних дівчат мало? – лаялася вона на Дениса. – Он їх скільки ходить – молодих, красивих, вільних, бездiтних. А ти розлучену з причепом знайшов. Навіщо тобі чуже насіння ростити та утримувати? Думаєш, він тобі хоча б подякує, коли виросте? Ага, тримай кишеню ширше! Ні-і-і, чужих дітей виховувати – марна праця
Зять, коли їде до мене в гості, питає, чи буде його улюблений салатик. І не дарма, бо цей смак – ідеaльний! У ньому зібрані всі найсмачніші продукти, які просто ідеально поєднуються між собою! Здuвуйте i ви свoїх рiдних!
– Слухай, у мене дуже цінна пропозиція. Зараз приїду. – Від візиту Маргарити, я доброго не чекала. Вона дуже скaндальна особа. Замучила свою власну маму до такого ступеня, що та попросила родину дочки з’їхати, тепер, ось, свекруха їх терпить
Суспільство
Чому в одружених людей виникає криза трьох років

Дуже часто люди проживши три роки спільним подружнім життям опиняються на межі кризи. Психологи пояснюють цю проблему тим, що проходить так званий у народі “цукерково-букетний період” і починається розуміння буденності та рутини.

Також одною з причин є те, що чоловік з дружиною просто починають набридати один одному.

Третьою причиною, можна вважати, що у стані закоханості та романтичної захопленості пара на початку відносин не помічає недоліків один в одному. Але згодом, після 2-3 років “з очей падає пелена” і недоліки, які раніше були кумедними, милими і несуттєвими, починають дратувати і викликати невдоволення.

За статистикою 62% сімей, розлучаються саме у період від 6 місяців до 3-4 років.

Як подолати кризу та зберегти теплі і люблячі відносини?

1. Потрібно пам’ятати про те, що чоловіки відрізняються від нас, жінок, і говорити натяками з ними – тільки час втрачати. Потрібно говорити прямо і відкрито про те, чого ви чекаєте від чоловіка.

2. Незважаючи, що ви живете у шлюбі вже декілька років і романтика десь пропала, слід “освіжати” почуття, приємними та романтичними сюрпризами. Тоді чоловік згадає, що крім сварливої, домашньої жінки ви ще є і привабливою та цікавою коханою.

3. Слід зважати на те, що чоловік безумовно повинен приймати активну участь у вихованні дітей, але потрібно ставитись з розумінням до його втомленості після важкого робочого дня.

Кохайте та будьте коханими, а головне завжди поважайте думку один одного!

Читайте також: КУДИ ПОЇХАТИ 8 БЕРЕЗНЯ: ОДНОДЕННА МАНДРІВКА

Джерело.

Related Post