fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
Світ
“Як собакам кидають” – росіяни побились за кепки від Жириновського (відео)

У російському місті Кіров побились між собою мешканці міста за кепки від політичної партії.

Прийшли зустрічати потяг допомоги від партії ЛДПР Володимира Жириновського, пише місцевий сайт 7×7-journal.ru

“Вже не перший рік потяг їздить по Росії. Тим, хто прийшов також дістаються подарунки і сувеніри: в різні роки людям роздавали продуктові набори, футболки, кепки, зошити”.

“Варто тільки людям в фірмових куртках витягнути з рюкзаків щось із сувенірів. Волонтери викидали подарунки в повітря, ті, що не встигали схопити, валилися на асфальті. Люди намагалися їх підібрати, отримували стусани, кричали, падали і лаялися. Коли ситуація починала ставати дійсно небезпечною, втручалися поліцейські”, – описують дійство журналісти.

Читайте також: В Україні затвердили проект реформи освіти

Джерело

Related Post