fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Політика
Як Сокуров благав Путіна звільнити українського режисера Сенцова (відео)

Російський режисер Олександр Сокуров звернувся до президента РФ Володимира Путіна з проханням переглянути судове рішення щодо засудженого до 20 років позбавлення волі українцю Олегу Сенцової. На що Путін відповів: “Сенцов фактично присвятив життя терористичній діяльності”. Це викликало дискусію в ході спільного засідання Ради з питань культури і мистецтва та Ради з російської мови в Петербурзі, повідомляє Росбалт.

“Він режисер, ми повинні були б з ним змагатися на фестивалях, але замість цього він сидить у холодній російській в’язниці”, – зазначив Сокуров.

Путін відповів, що питання Сенцова може вирішити тільки суд. “І він засуджений не за творчість, а за те, що взяв на себе зовсім інші функції, як затверджують органи слідства і суд. А саме – фактично присвятив життя терористичній діяльності”, – заявив президент РФ.

Сокуров перебив фразою Путіна про те, що в справі Сенцова була політична колізія.

“Справа не в тому, що він думає. Справа в його намірах і підготовці протиправних дій, в результаті яких могли постраждати наші громадяни”, – відповів президент РФ.

“Але по-російськи і по-християнськи милосердя має бути вище за справедливість”, – не відступав Сокуров.

“По-російськи і по-християнськи ми не можемо без рішення суду. Повторю ще раз: ніхто його не засуджував за погляди і позицію. Засудження сталося через його намірів, які могли привести до дій терористичного характеру”, – продовжив Путін.

Сокуров додав, що на Сенцові “немає смертей”.

“Слава Богу, що немає. Але могли бути, якби йому дозволили здійснити його наміри. Але спасибі, що ви звернули на це увагу”, – завершив діалог Путін.

Як повідомлялося раніше, українського режисера Сенцова затримали співробітники ФСБ в Криму навесні 2014 року. Його етапували в Росію, де судили за сфабрикованим звинуваченням в організації терактів і підпалів офісів партій на півострові.

У грудні 2014 року в Генпрокуратурі Росії заявили, що Сенцов є громадянином РФ, оскільки після анексії півострова він не виявив бажання зберегти інше громадянство.

Російський суд 25 серпня 2015 засудив Сенцова до 20 років ув’язнення в колонії суворого режиму.

Читайте також: РОСІЯ НЕ ЗМОЖЕ ЗАГЛУШИТИ УКРАЇНСЬКЕ ТБ В КРИМУ – НАЦРАДА

Джерело.

 

Related Post