fbpx
Breaking News
У листопаді вона просто пішла у ванну і … Модель не знала що вагітна і народила у ванній! :)
Мої їли б хоч кожного дня! Не знаю, як у вас, а на моїй кухні зелені шпинатні млинчики і оладки – вже постійні жителі і стали улюбленцями всієї родини! Ділюся двома своїми перевіреними класними рецептами: млинців і оладок. Ловіть – можливо, пригодиться!
Не тільки для приготування їжі: 10 способів використання рослинної олії, які вас здивують! Можливо, й не всіх, але багатьох – точно ;)
За столом зі смачними наїдками і пляшкою вишуканого вuна красувався чоловік Катиної знайомої, яка роками гарує на заробітках. – Знайомся, це моя найкраща подруга. Вона… – Далі не треба, – безцеремонно перебила Катя. – Правда, Вікторе? Як дружина? Коли повернеться із заробітків? І чи варто повертатися?
Жити з такою кpoвожерливoю ​​леді небезпечно! Найжoрcткіші знаки Зодіаку серед жінок
життєві історії
Як ти міг взяти за дружину дівчину з дитиною? Ти мені більше не син

Ситуація у мене така, що не знаю що робити. Може ви що щось порадите? У мене в житті були, звичайно ж, дівчата. Але якщо чесно, це було все не те. Не міг знайти я саме свою, якщо ви розумієте про що я.

І ось буквально три місяці тому до нас влаштувалася працювати дівчина, на вигляд дуже красива, та й поговорити з нею було про що. Навіть сам не зрозумів, як закохався в неї. Але їй про це сказати чому то соромився. Джерело

Через пару тижнів, зрозумівши що приховувати не можу, запросив її на побачення. Вона, на мій подив, відмовила, сказавши, що краще вона мене запросить до себе.

Я був такий радий, що описати вам не можу, але все ж я не зрозумів чому саме до неї.

У призначений день я прийшов до неї, двері мені відкрила маленька дівчинка, виявилося це її дочка. Це неймовірно ласкава і хороша дитина, практично відразу ми з нею подружилися, а з дівчиною почали зустрічатися.

Пізніше я зробив їй пропозицію і все таки вирішив познайомити наречену зі своєю матір’ю.

Читайте також: Два кільця на безіменному пальці. Що б це значило?

На вечерю до мами ми прийшли разом з донькою, нашою донькою, я навіть вже відчуваю, що вона мені стала рідною. Мати ж моя була категорично проти весілля, сказавши: «Ти вибрав дівчину з дитиною? Ти мені більше не син, ти зганьбив нашу сім’ю».

А чому? Я до цього часу, а минуло вже пів року і весілля, до речі відбулося, я не розумію. Що це за стереотип, що не можна брати з дітьми.

Related Post