fbpx
Breaking News
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Любов Сергіївна притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Я сaма здивувaлася, кoли в мене на сніданок вийшли ці неймовірно смачні і красиві на вигляд оладки. Тeпер гoтую лише зa цим рeцептом!
Авто
Як уберегти авто від угону: 10 простих порад

Зловмисники найчастіше вибирають старенькі вітчизняні автомобілі через слабку систему захисту або дорогі іномарки.

Для викрадення автомобілів злочинці використовують як класичні, так і нестандартні схеми. З кожним роком викрадачі стають все винахідливішими і придумують оригінальні методи викрадення транспортних засобів. До того ж на ринку товарів постійно з’являються поліпшені пристрої для швидкого злому авто.

Як повідомляє прес-служба поліції Полтавської області, зловмисники найчастіше вибирають старенькі вітчизняні автомобілі через слабку систему захисту або її відсутність. Також популярністю серед викрадачів користуються і сучасні дорогі іномарки.

Тому власникам авто потрібно не забувати про захист свого транспортного засобу, бути уважними та обережними.

У зв’язку з цим правоохоронці пропонують кілька простих способів, як уберегти авто від угону:

 • Обладнайте свій автомобіль проти викрадення. Важливо використовувати багаторівневий підхід до захисту автомобіля. Наприклад, злодієві вдалося відключити звукову сигналізацію і потрапити в салон. Але педалі і КПП (коробка перемикання передач) заблоковані механічним способом. На двигуні також бажано встановити автономний протиугінний пристрій.
 • Навіть під час короткої зупинки завжди виймайте ключ із замка запалювання.
 • Закривайте всі двері і вікна, не лінуйтеся зайвий раз їх перевірити.
 • Ніколи не тримайте документи і другий набір ключів в автомобілі.
 • Ніколи не залишайте автомобіль з працюючим двигуном, навіть якщо ви відлучаєтеся хоча б на хвилину. Машини часто викрадають біля магазинів, заправок, мийок і тому подібне. Багато викрадень відбуваються холодним ранком, коли власник залишає машину на прогрів.
 • Злодій не любить світла. Машина, яку залишили під ліхтарем, має менше шансів потрапити в руки викрадачів. Бажано залишати автомобіль на стоянці в добре освітленому місці.
 • Не залишайте в автомобілі незнайомих людей. Візьміть за звичку, перш ніж вийти з машини, озирнутися навколо і, якщо все в порядку, непомітно включите протиугінний пристрій.
 • Застрахуйте свій автомобіль.
 • Залишайте автомобілі тільки на перевірених охоронюваних стоянках.
 • Завжди вимагайте від працівників відповідні документи (договір, квитанція, талон або корінець), в якому вказується інформація про автомобіль і час його перебування на стоянці.
 • Ні в якому разі не залишайте цінні речі на видному місці, краще сховає все від цікавих очей в багажник або на підлогу авто.

Правоохоронці також нагадують, що обладнання вулиць, стоянок і місць скупчення людей камерами відеоспостереження значно прискорить процес розшуку викраденого транспортного засобу і встановлення особи зловмисника.

Як повідомлялося, кращим засобом від угону правоохоронці називають аерографію: на розмальовані машини злодії зазіхають рідко, адже таке авто вельми примітне і в потоці машин на ньому не сховаєшся. Крім того, це додасть викрадачам головного болю, адже перефарбовувати таку машину, щоб продати, буде накладно.

Читайте також: БЮДЖЕТ БУДЕ “ПІД ЯЛИНКУ”: ЯКІ ЗАКОНИ ВЖЕ УХВАЛИЛА РАДА

Джерело.

Related Post