fbpx
Breaking News
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Здоров'я
Як уберегти організм від застуди – ці поради пригодяться кожному

В Україні різко похолодало, тож вірогідність підчепити застуду дуже висока. Крім того, небезпечний грип звалює на ліжка все більше українців, є інформація і про летальні випадки. Тому саме час подбати про свій організм та захистити його від сезонних хвороб.

Подвойте кількість вітамінів

Перше правило дуже просте – збільшіть дозу вітамінів. Особливо активно налягайте на вітаміни С та D, які зміцнює імунітет.

Вживайте пробіотики

Велика частина нашої імунної системи концентрується в кишечнику, тож коли проблеми із мікрофлорою кишечника, страждає також імунна система. Стежте за цим органом, а при потребі вживайте пробіотики, що відновлюють роботу кишечника.

Їжте зігріваючу їжу

Найчастіше люди під чіпають застуду, коли перемерзнуть. Тому, щоб не мерзнути треба їсти так звану зігріваючу їжу – це нежирна яловичина, печінка, цибуля-порей, гарбуз, цибуля, часник, спаржа, кава тощо.

Користуйтесь зволожувачем повітря

Зволожувач полегшує дихання. Крім того, більшість з цих апаратів мають антисептичну функцію, тобто таким чином ви позбудетесь небезпечних вірусів.

Повноцінно відпочивайте

Це очевидний факт, однак його часто ігнорують. Виснажений організм швидше підчепить інфекцію та буде довше і важче з нею боротись. Тож не забувайте повноцінно відпочивати.

Додайте в раціон мед

Цей продукт має цілий комплекс вітамінів, що зміцнює імунітет. Також він пригодиться і в лікуванні, адже пом’якшує подразнене горло та заспокоює кашель.

Читайте також: ВНОЧІ В ОДНОМУ З БУДИНКІВ КИЄВА СПАЛАХНУЛА СЕРЙОЗНА ПОЖЕЖА

Джерело.

Related Post