fbpx
Breaking News
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Я сaма здивувaлася, кoли в мене на сніданок вийшли ці неймовірно смачні і красиві на вигляд оладки. Тeпер гoтую лише зa цим рeцептом!
15 кращих продуктів проти стресу! Осінь, понеділок, навантаження справ на роботі і вдома, ностальгія за відпусткою – важко перед усім цим вистояти, не потрапивши в лапи стресу. та на допомогу приходить правильна “радісна їжа” – і фігурі не нашкодить, і емоційний перегруз до вас не підпустить!
Шоу-бізнес
Як в 18: Настя Каменських в нижній білизні вразила результатом схуднення (фото)

Передплатники засипали 29-річну артистку компліментами.

Співачка Настя Каменських порадувала шанувальників на сторінці в Instagram пікантним фото. Каменських похвалилася формами.

На знімку Каменських позує в гримерній кімнаті в чорній нижній білизні перед дзеркалом, демонструючи струнку фігуру і пишний бюст.

Передплатники засипали 29-річну артистку компліментами. Деякі відзначили, що Настя сильно схудла.

“Неймовірна”, “Яка ж ви красива”, “Ідеальні пропорції”, “Фігура вся в нормі!”, “Які соковиті форми!”, “Схудла! Дуже хороша”, “Так схуднути, так шикарно виглядати”,”Виглядає як в 18″,”Настя, ви чарівно і неповторно красиві”, – прокоментували користувачі.

kamenska

Читайте також: МІНІСТР СОЦПОЛІТИКИ РОЗПОВІВ, ЯК УКРАЇНЦІ ЗМОЖУТЬ КУПИТИ СОБІ ПЕНСІЮ

Джерело.

Related Post