fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Авто
Як в Україні будуть міняти водійські права

Керівник головного сервісного центру МВС Владислав Криклій роз’яснив ситуацію з можливу регулярну заміну прав, передає AUTO-Consulting.

За його словами, всі зміни поки знаходяться на стадії розробки і поправки в закон “Про дорожній рух” будуть вноситися тільки після громадського обговорення.

Як зазначив Криклій, законопроект буде поданий до Верховної Ради в другій половині 2017 року. За планами МВС, водійські права категорії В необхідно буде міняти раз в 15 років, а категорії C і D – раз в 5 років.

Заміна прав буде супроводжуватися медичним оглядом. Можлива здача іспитів для підтвердження навичок поки під питанням і розглядається тільки для категорій C і D (комерційного транспорту).

Також потрібно врахувати, що закон не має зворотної дії в часі. Тобто, водійські посвідчення, отримані до набрання чинності нових правил, будуть діяти 30, 50 років або безстроково.

Крім того, Криклій стверджує, що в недалекому майбутньому буде створено електронний реєстр медичних довідок. Зміниться і система отримання прав – будуть введені нові екзаменаційні квитки.

Читайте також: ЖІНКУ ВИКИНУЛО ВИБУХОВОЮ ХВИЛЕЮ З 5 ПОВЕРХУ

Джерело.

Related Post