fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Курйози
Як вам такий вихід? На Миколаївщині вирішили проблему поганих дорог, залатавши їх…

Ділянку дороги з матрацами замість щебеню можна помітити біля села Підлісне на Миколаївщині.

Фото и інформацію опублікував 24 канал.

На ділянці дороги від Матвіївки до дачного кооперативу Соснове у величезні ями люди акуратно поклали старі матраци.

Зі світлин видно, що ця дорога взагалі не є схожою на звичайну ґрунтову. Зокрема, тут можна помітити залишки асфальту та каміння. А комунальники не поспішають її приводити до ладу.

Тому як знак протесту місцеві жителі вирішили у глибокі ями покласти матраци. Таким чином вони хотіли звернути увагу на проблему. І в них це вийшло! За їхніми словами, на цій дорозі люди постійно б’ють свої машини.

Фото поділився користувач користувач Сергій Савченко. А у коментарях до допису юзери пишуть, що це такі нанотехнології та цілком імовірно, що завдяки такому кроку пом’якшується удар по ходовій частині машин.

Як повідомляє джерело, у проекті бюджету на 2020 рік на відновлення українських доріг заплановано 74,4 мільярда гривень. І такий обсяг фінансування дорожньої галузі є рекордним.

Джерело

Related Post