fbpx
Суспільство
Як вартість весілля впливає на ризик розлучення: несподіване дослідження

Чим дорожче весілля – тим вище ризик розлучення в майбутньому. Це з’ясували професора економіки Ендрю Френсіс-Тан і Хуго Мьялон, які провели дослідження за участю трьох тисяч чоловіків і жінок, щоб з’ясувати, як вартість весілля впливає на подальший розвиток відносин пари.

Автори дослідження з’ясували, що дороге обручку і пишна весільна церемонія, як правило, негативно впливають на сімейні стосунки пари.

Читайте також: ЧОМУ НЕ ТРЕБА ПИТИ ЧАЙ З ЛИМОНОМ: ЯКИЙ НЕГАТИВНИЙ ВПЛИВ

“Ми з’ясували, що пари, які витратили на обручку від 2 до 4 тис доларів в 1,3 рази частіше розлучалися в порівнянні з тими, хто витратив на кільце від 500 до 2 тис дол.

Те ж стосується і витрат на саму церемонію. Пари, які витратили на весілля менш 1 тис дол. розлучалися набагато рідше, ніж ті, хто витратив більше 20 тис дол.”, – відзначили фахівці, додавши, що парам слід витрачати кошти на медовий місяць, а не на організацію весілля і обручка.

Зокрема, результати дослідження показали, що медовий місяць значно знижує ризик розлучення.

“Ми з’ясували, що медовий місяць позитивно впливає на тривалість шлюбу. І в цьому випадку висока вартість медового місяця пов’язана зі значним зниженням ризику розлучення”, – підсумували фахівці.

Джерело.

Related Post

facebook