fbpx
Breaking News
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
З будинку мама нахабну доньку виставила, безсовісним чином онуків не пошкодувавши. Прийшла сестра до мене. Я до себе її не пустила – я ж собі не ворог, але і просто пройти повз втомлених племінників, не змогла. Видала сестрі ключі від нашої з чоловіком дачі і викликала їй таксі. Та, як виявилось, даремно
– Ось тобі, що, нормальних дівчат мало? – лаялася вона на Дениса. – Он їх скільки ходить – молодих, красивих, вільних, бездiтних. А ти розлучену з причепом знайшов. Навіщо тобі чуже насіння ростити та утримувати? Думаєш, він тобі хоча б подякує, коли виросте? Ага, тримай кишеню ширше! Ні-і-і, чужих дітей виховувати – марна праця
поради
Як вберегтися від вірусів і застуд, якщо вони чатують всюди? Адже всім нам хочеться восени якомога менше шмигати носом і кхекати. Ці прості поради від медиків точно зменшать ризик підхватити нeжить і її «друзів»

Прості поради, як лишитися здоровим восени!

Ноги – у тепло!

Змерзли ноги – чекай наслідків, це знали ще наші бабусі. Тож важливо одягатися по погоді, а головне – щоб ноги, руки і голова були в теплі.

Провітрюйте оселю і офіс
Свіже повітря загартовує організм і зміцнює імунітет, тому провітрюйте приміщення, у якому проводите багато часу.

Спіть більше

Не менше 7-8 годин – тоді організм з легкістю розпізнає вірус і нейтралізує його. А через хронічне недосипання він втрачає здатність що-небудь розрізняти, і людина починає хворіти.

Мийте руки
Під час зростання простудних захворювань важливо мити руки частіше, ніж звичайно. Щоб не заразитися у транспорті, на роботі або в школі, варто стежити за гігієною рук.

Гуляйте

Свіже повітря підбадьорить, загартує і позбавить від негативних емоцій, що накопичилися за день. А стреси, як відомо, пригнічують імунітет. Частіше дивіться на небо!

Гармонійне харчування

У боротьбі з вірусами допоможе збалансоване харчування. Потрібно їсти якомога більше продуктів, які містять білки, не забувайте про кисломолочні продукти, фрукти та овочі.

Вакцинація

Дієвою профілактикою грипу є вакцинація. Найвдаліший час для цього – кінець вересня-початок жовтня. Але робити щеплення необхідно тільки з дозволу лікаря – є протипоказання.
Джерело

Related Post