fbpx
Breaking News
61 їй, 26 – йому. Мадонна вкотре підтвердила: вона вміє насолоджуватися життям! (Фото)
За жодних обставин ці 7 продуктів не з’їсть лікар-дієтолог. Варто прислухатися, бо це дуже важливо!
Йшла 6 година моїх пoлoгів. Мав наpoдитися хлопчик, так УЗД показало. Я думала що вже вмuрaю на цьому кріслі, вже не особливо усвідомлюючи, що відбувається навколо. Поруч бігають медсестри і лікарі. І тут в палату входить високий чоловік з густою такою бородою! Мені здалося – в рясі…
Знімкам рідних не місце у гаманці поруч з грошима. Ось чим загрожує така звичка:
Ось і наpoдився перший малюк – великий, голосистий і здоровий. Тато сам гордо перeрізав пyпoвину, малюком зайнялися лікарі, а він повернувся до дружини. Ще через кілька хвилин голосно зaкрuчав і другий малюк. Тільки ось тато, побачивши дитину, знепритомнів, встигнувши перед цим задати лікарям одне-єдине питання
Суспільство
Як визначити міцність шлюбу? Виведена формула розлучення

Професор Оксфордського університету, математик Джеймс Мюррей навчився з високою точністю визначати міцність шлюбу, зокрема, розраховувати ймовірність розлучення.

Вчений правильно передбачив майбутнє 94% пар із 700, які погодилися взяти участь у дослідженні, повідомляє The Daily Telegraph. Згідно із методом Мюррея, потрібно записати 15-хвилинні бесіди між подружжям.

Протягом цього часу пара обговорює певне болюче питання – гроші, відносини з родичами один одного. Всі репліки оцінюються за шкалою від -4 до 4: позитивні бали присвоюють пропозиціям, у яких є участь, гумор, відчуття щастя, відповідно, агресивні або зневажливі фрази оцінюються низько.

До того ж, автор методу стверджує, що зневага – більш руйнівна властивість, ніж огида, гнів або печаль.

Читайте також: МЕДИКИ ПОЯСНИЛИ, ЧОМУ РАНО СИВІЄ ВОЛОССЯ. ТРИ ОСНОВНІ ПРИЧИНИ

Отримані дані Мюррей перевів у графічний вигляд, і якщо в одного із подружжя графік виявляється стійко негативним, то вчений пророкує неминуче розлучення. Крім того, всі подружні пари Мюррей ділить на п’ять категорій.

Найбільш надійні, на думку математика, ті шлюби, в яких обоє партнерів надають перевагу спільному досвіду перед індивідуальним.

Водночас, американські дослідники прийшли до висновку, що неблагополуччя в шлюбі істотно збільшує медичні витрати.

Джерело.

Related Post