fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
поради
Як виростити дитину щасливою: 4 речі, від яких краще відмовитися батькам

Усі батьки хочуть, щоб його діти були щасливі. Але не кожен знає, як цього домогтися.

Тим більше, немає такого предмета в школі та університетах. Джерело

Психологи стверджують, що варто відмовитися хоча б від деяких речей у вихованні – і це вже позитивно вплине на розвиток малюка і його перспективи стати повноцінно щасливою людиною в майбутньому.

Від чого варто відмовитися?

  • Bід жepтв

Позиція “все заради дитини” виявляється на ділі найчастіше деструктивної.

Тому що відмовляючись від чогось в житті “заради дитини” (особливо це стосується матерів-одиначок або тих, кому ледве вдалося стати мамою, батькам пізніх дітей) – мама згодом не отримує належної “віддачі”, як вона вважає.

Але ж дитина цих жepтв не просив. Кращий спосіб зробити дитину щасливою – показати йому приклад.

Реалізуватися максимально і стати гармонійним, задоволеним своїм життям людиною. Це найкраще, що можна зробити для своїх дітей.

  • Bід очікувань

Якщо ви мріяли в дитинстві стати балериною або відомим художником, але якось “не склалося” – це не привід віддавати дитину на танці або в художню школу проти його волі.

Таким чином ви просто намагаєтеся компенсувати власні комплекси, реалізуючи через малюка те, що не вдалося самим.

Але ваша доля – тільки ваша. А у нього свої завдання, таланти та уподобання. Дозвольте йому самому вибирати свій шлях. І не навантажуйте відповідальністю за ваші нездійснені мрії.

Читайте також: Як розпізнати психічні відхилення у дітей: зверніть увагу на зуби

  • Bід надмірної опіки

Мати, яка прагне все і вся контролювати, як правило, потім сама ж від цього страждає. Діти виростають інфантильними, несамостійними і невпевненими.

Здорова дистанція і довіру до дитини, віра в те, що він впорається, набагато більше допоможуть виростити його правильно.

  • Bід критики і крику

Вінстон Черчіль казав: “Крик – останній притулок некомпетентності”. Зриваючись на крик, ви ніби говорите: “У мене більше не залишилося нормальних аргументів!” Розмовляйте спокійно, без істерики. А головне, вмійте вислухати свою дитину.

Він – особистість, зі своєю думкою, яке навіть з самого раннього віку може відрізнятися від вашого. Поважайте особистість.

А критика погано впливає на самооцінку навіть дорослої людини, не кажучи вже про дитячу незміцнілої психіці. Хваліть своє чадо і підтримуйте у всьому.

Що робити?

Любити його таким, яким він є. І постарайтеся стати щасливими самостійно. Це найкращий приклад для дитини.

Related Post