fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Здоров'я
Як визначити хворобу за зовнішнім виглядом

Перш за все, необхідно відстежувати стан шкіри.

Вчені з різних країн впевнені, що в дзеркалі можна побачити симптоми деяких хвороб. Це пов’язано з тим, що захворювання можуть впливати на стан деяких частин тіла, наприклад, волосся, шкіри або очей.

Експерти склали список можливих відхилень, помітивши які варто звернутися до лікарів. Перш за все, необхідно відстежувати стан шкіри, якщо з’являється лущення та свербіж, то це може бути симптоми лишаю, який найчастіше вражає внутрішню частину ліктя, зап’ястя і зворотний бік колін, зрідка такі симптоми можуть вказувати на проблеми з печінкою.

Також не варто забувати, що будь-яка зміна кольору шкіри свідчить про якісь неполадки, в тому числі і з печінкою. Однак жовтуватий відтінок може сигналити і про надмірне вживання жовтих і оранжевих овочів і фруктів, в яких міститься бета-каротин. Про зневоднення організму нагадає млява і малопружна шкіра.

Варто звертати увагу і на стан волосся, яке також багато може розповісти про організм. Причина передчасної сивини ховається в недостатньому споживанні вітаміну В12. Так само, як і при потоншанні і загальному погіршенні стану здоров’я волосся необхідно приймати вітамінно-мінеральні комплекси. Якщо почали рідшати брови і помітно активне випадання, то необхідно звернутися до медиків, так як це може бути симптомом проблем з щитовидною залозою.

Якщо з’явилися червоні капіляри в очах, то це може бути через інфекцію або роздратування. Фахівці радять позбутися старої косметики, вік якої перевищує 6 місяців, якщо через тиждень зміни не з’являться, то буде потрібна медична допомога.

Губи є показником здоров’я багатьох систем організму, так, якщо вони бліді протягом тривалого часу, то це може бути симптомом анемії або хвороб серця і легенів, потріскані губи сигналять про дефіцит заліза в організмі.

Читайте також: ДЕПУТАТИ ХОЧУТЬ СКАСУВАТИ ПДВ: ЧИ ПОДЕШЕВШАЮТЬ ТОВАРИ І ЯК ЦЕ ЗАГРОЖУЄ БЮДЖЕТУ КРАЇНИ

Джерело.

Related Post