fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
поради
Як збepeгти зібpaну кapтоплю на зимy: ceкpeти та поради від дocвідчених aгpoномів, які потрібно запам’ятати

Осінь у розпалі, вже весь урожай картоплі зібрано, якусь частину залишено для споживання, а більшу частину потрібно десь зберігати протягом всієї зими.

Тут виникає питання – як зберігати картоплю правильно, де зберігати, та як запобігти її псуванню протягом всього періоду зберігання. Джерело

Багато сортів картоплі вже готові до викопування, і справ стає ще більше.

Про це досвідчені агрономи точно знають, що потрібно робити, щоб зберегти картоплю на зимівлю.

Читайте також: Як пpиготyвaти гpибний пaштeт з oвoчaми

Головне — правильно зібрати і викласти картоплю, плюс невеликі хитрощі, про які розповімо нижче:

Як правильно зібрати і зберігати картоплю:

1. Коренеплоди слід викопувати тільки в сонячну суху погоду;

2. Після викопування потрібно дати картоплі відлежатися в тіні, щоб бульби підсушились;

3. Як показує практика, довше зберегти врожай допомагає промивання картоплі, але це діло трудомістке;

4. Ідеальний варіант для зберігання бульб — це дерев’яні ящики, з розкладкою в один шар, щоб не було великого навантаження на бульби.

5. Якщо розкласти картоплю в мішки, то потрібна постійна ревізія бульб і видалення таких плодів, інакше постраждає весь урожай. Нюанс — не варто набивати мішок до відмови — краще наполовину, інакше бульби ставляться;

6. Зберігати врожай можна при температурі від нуля до плюс двох градусів, це потрібно мати на увазі взимку;

7. Для захисту покладеної картоплі від мишей агрономи радять розкидати поруч полин.

Related Post