fbpx
Breaking News
Вигляд у мене так собі – бліде обличчя, потерті джинси, пуховик, похідні кросівки (в село ж). І що ви думаєте? Заходжу у вагон і зустрічаю там всіх, кого тільки можна зустріти. Те, що закон пiдлoсті працює, я переконалася на всі 100%
Десь бuлася підленька думка: може, розлучаться? І Олена знову вступить в законний шлюб? І там-то я точно побуваю, на новому святкуванні! Але ці думки я щосили гнала геть
Зі звичайнісіньких продуктів я приготувала салат, який став справжньою загадкою для всіх моїх гостей. Всі його компоненти доступні і прості, але в підсумку виходить дуже апетитна і ситнa страва!
Сьогодні на сніданок приготувала улюблені капустяні оладки своїх діточок. Піcля тoго, як вoни момeнтально розлeтілися, вирiшила поділитися рецептом з вaми, мої дорогенькі! Вихoдять вони дyже смaчні, м’які і ніжні!
Гороскоп на 13 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а ось деяким знакам треба остерігатися
Економіка
Як змінювалася середня зарплата в Україні

На даний момент середня зарплата в Україні – 5406 гривень. Найменше одержують жителі Тернопільської області (4641 гривня), а першість за рівнем заробітку традиційно займають кияни – 9292 гривень. Як змінювалася середня зарплата в Україні з 2012-го.

За даними опитування, додатковий заробіток знайшли тільки 32% українців. При цьому більшості додаткова робота приносить лише до 30% від основного заробітку. Кожен п’ятий зумів заробляти до 50% основного доходу, підробляючи “на стороні”, і лише 2% учасників опитування подвоїли свій дохід завдяки поєднанню основного і додаткового місць роботи.

Згідно з даними офіційної статистики, за шість років середня зарплата в Україні зросла з 3098 до 5406 гривень. У той же час середня пенсія в Україні з 2012-го зросла з 1245 до 1828 гривень.

Старший аналітик “Альпарі” Вадим Іосуб зазначає: статистика враховує тільки офіційний дохід українців, у той час як за інформацією податківців, 60% роботодавців частину зарплат виплачує “у конвертах”.

“Безумовно, статистика по середній номінальній і реальній зарплаті враховує виключно “білі” доходи. І з урахуванням зарплат “у конвертах” доходи українців вищі, ніж повідомляє офіційна статистика. Однак “сірі” доходи розподіляються серед працівників дуже нерівномірно, тому оцінити рівень доходів з їх урахуванням практично неможливо”, – пояснює аналітик.

У 2012-му, згідно з даними Державної служби статистики, українці віддавали за комунальні послуги в середньому 16% від зарплати. Сума в платіжці на той момент досягла 502 гривень, в той же час середня зарплата була на рівні 3098 гривень.

Читайте також: КОЛИШНЯ ВЧИТЕЛЬКА ПОШИРЮВАЛА ДИТЯЧУ

У січні 2017-го середня платіжка за комуналку досягла 1807,9 гривень (33% від середньої зарплати), це рекордна в історії України сума. Щоправда, у структурі витрат населення комунальні послуги займають менше 10%, це пов’язано з тим, що кожна друга сім’я оформила субсидію. Після 2014 року для українців подорожчала не тільки комуналка. Ціни в Україні за декілька років виросли в 1,8 рази: в 2014-му – на 25%, а в 2015-му – на 43,3%, а в 2016-му – на 12,4%.

Джерело.

Related Post