fbpx
Breaking News
«Щo? Ти хто тaка тут? Прибирати мене ще змушуєш. Значить так, прибирати ти сама будеш, всі дні, мати мою не чіпай. Так як твій чоловік – єдиний мужик – він нехай і платить, я ненадовго тут, скоро вже точно справжнього чоловіка знайду»
Я сиділа і плакала: я своїми руками зруйнувала два життя, свого сина і Ніни, я залишила свою внучку без батька. Я розуміла, що за все в житті треба платити, але я не думала, що заплачу таку велику ціну
Ліниві ватрушки-сушки мене завжди виручають, а діти їх просто обожнюють!
Дівчатка, поєднання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Відколи у мене появилась мультиварка, я готую свій улюблений бісквітний пляцок, на згущеному молоці, по декілька разів на місяць. Його смак настільки ніжний, а головне соковитий, що на довго він в холодильнику не затримується. Спрoбуйте! Дужe лeгко і зpучно!
Лайфхаки
Як зробити так, щоб ваш телефон довго працював на морозі

Для літій-іонного акумулятора ідеально буде кімнатна температура: від +18 до +25. Джерело

Спека і мороз негативно впливають на роботу акумулятора, але на холоді iPhone працює набагато менше, як і будь-який інший смартфон.

Чому ж акумулятор на морозі швидко розряджається?

Експерти пояснюють, що негативна температура повітря уповільнює електро-хімічні процеси батареї, електрична напруга падає, і батарейка розряджається швидше.

Якщо на вулиці дуже холодно, iPhone може навіть вимкнутися сам. Як правило, напруга акумуляторів становить 4-3,7 Вольт.

Коли температура навколишнього середовища з позначкою мінус, напруга просідає. Т

ехнічні експерти додають: якщо напруга падає до 3В або нижче, значить ваш смартфон вимикається автоматично. Це такий захисний механізм.

З одного боку, батарея телефону розряджається швидше, якщо на вулиці мороз.

А з іншого, кількість робочих циклів батареї також зменшується, якщо багато користуватися пристроєм на морозі, або сильній спеці +40 і вище.

Використання акумуляторів при екстремальних температурних умовах навколишнього середовища залишає негативні наслідки.

Читайте також: 11 речей з аптеки, які варто купити здоровій людині

Що ж потрібно зробити в умовах нашої зими, щоб смартфон прожив в робочому стані довше?

1. Тримати смартфон у внутрішній кишені, щоб він нагрівався за рахунок теплоти тіла, це дасть трохи більше часу роботи телефону, поки ви добираєтеся з пункту А в пункт Б.

2. Спробувати менше розмовляти на вулиці, а якщо вже і доводиться, то використовувати навушники.

Навіть Bluetooth навушники посадять смартфон менше, ніж це зробить низька температура. Чи не фотографувати;

3. Важливо. Головне не заряджати прилад, якщо ви тільки що принесли його з вулиці, краще трошки почекати, поки телефон нагріється до кімнатної температури, і тільки потім поставити на зарядку.

Так батарея краще адаптується і випадків вимкнення на морозі стане менше.

У наших широтах, не так важко забезпечити для свого смартфона нормальний температурний режим.

А ось в інших країнах, де дуже холодно або круглий рік літо – зробити це важко, і ці поради не допоможуть швидше за все.

Також все це стосується інших пристроїв, що використовують літієві батареї: фотоапарати, ліхтарики, дрилі, годинник тощо.

Related Post