fbpx
Breaking News
Я була щаслива, вірила, що батьки розділять цю радість зі мною. Однак тато сказав, що не для того він стільки горбатився, щоб віддавати свої статки чужинцю. « Я вас благословлю, але ні копійки грошей ви від нас не отримаєте », – це були його останні слова. Тоді мені здавалося, що з милим рай і в курені. Як же я помилялася!
Якщо у мене в холодильнику залежалась капустина, тоді я одразу ж готую цю неймовірно смачну запіканку. Приготувати її дуже легко, а виходить неймовірно смачно! А ще, я готую її замість голубців, коли геть немає часу – це значно краще і простіше! Спробуйте!
Господиньки, рекомендую спекти цей смачний НОВИЙ пляцок “Зелений гай”: рецепт дуже вдалий, пляцок виходить м’якенький, ніжний, не приторний і легко печеться
«Катя, Катруся, відкрий очі, відкрий, тобі сильно бoляче? Ну, потерпи, не бійся, я з тобою». Ольга притискала до себе дитину, не в силах допомогти, намагаючись увібрати всю бiль: «Мамочко, не плач». Катюша із зусиллям стиснула повіки, як раніше, коли чогось дуже сильно боялася і більше Ольга ніколи вже не бачила той яскравий колір неба
Ірина хотіла увірватися в кімнату, вчепитися нігтями в зрадника чоловіка і в суперницю. Але ноги раптом стали ватяними. «За що?» – металося в голові. І шість років шлюбу як одна мить пронеслися перед її очима
Лайфхаки
Як зробити так, щоб ваш телефон довго працював на морозі

Для літій-іонного акумулятора ідеально буде кімнатна температура: від +18 до +25. Джерело

Спека і мороз негативно впливають на роботу акумулятора, але на холоді iPhone працює набагато менше, як і будь-який інший смартфон.

Чому ж акумулятор на морозі швидко розряджається?

Експерти пояснюють, що негативна температура повітря уповільнює електро-хімічні процеси батареї, електрична напруга падає, і батарейка розряджається швидше.

Якщо на вулиці дуже холодно, iPhone може навіть вимкнутися сам. Як правило, напруга акумуляторів становить 4-3,7 Вольт.

Коли температура навколишнього середовища з позначкою мінус, напруга просідає. Т

ехнічні експерти додають: якщо напруга падає до 3В або нижче, значить ваш смартфон вимикається автоматично. Це такий захисний механізм.

З одного боку, батарея телефону розряджається швидше, якщо на вулиці мороз.

А з іншого, кількість робочих циклів батареї також зменшується, якщо багато користуватися пристроєм на морозі, або сильній спеці +40 і вище.

Використання акумуляторів при екстремальних температурних умовах навколишнього середовища залишає негативні наслідки.

Читайте також: 11 речей з аптеки, які варто купити здоровій людині

Що ж потрібно зробити в умовах нашої зими, щоб смартфон прожив в робочому стані довше?

1. Тримати смартфон у внутрішній кишені, щоб він нагрівався за рахунок теплоти тіла, це дасть трохи більше часу роботи телефону, поки ви добираєтеся з пункту А в пункт Б.

2. Спробувати менше розмовляти на вулиці, а якщо вже і доводиться, то використовувати навушники.

Навіть Bluetooth навушники посадять смартфон менше, ніж це зробить низька температура. Чи не фотографувати;

3. Важливо. Головне не заряджати прилад, якщо ви тільки що принесли його з вулиці, краще трошки почекати, поки телефон нагріється до кімнатної температури, і тільки потім поставити на зарядку.

Так батарея краще адаптується і випадків вимкнення на морозі стане менше.

У наших широтах, не так важко забезпечити для свого смартфона нормальний температурний режим.

А ось в інших країнах, де дуже холодно або круглий рік літо – зробити це важко, і ці поради не допоможуть швидше за все.

Також все це стосується інших пристроїв, що використовують літієві батареї: фотоапарати, ліхтарики, дрилі, годинник тощо.

Related Post