fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Лайфхаки
Як зробити так, щоб ваш телефон довго працював на морозі

Для літій-іонного акумулятора ідеально буде кімнатна температура: від +18 до +25. Джерело

Спека і мороз негативно впливають на роботу акумулятора, але на холоді iPhone працює набагато менше, як і будь-який інший смартфон.

Чому ж акумулятор на морозі швидко розряджається?

Експерти пояснюють, що негативна температура повітря уповільнює електро-хімічні процеси батареї, електрична напруга падає, і батарейка розряджається швидше.

Якщо на вулиці дуже холодно, iPhone може навіть вимкнутися сам. Як правило, напруга акумуляторів становить 4-3,7 Вольт.

Коли температура навколишнього середовища з позначкою мінус, напруга просідає. Т

ехнічні експерти додають: якщо напруга падає до 3В або нижче, значить ваш смартфон вимикається автоматично. Це такий захисний механізм.

З одного боку, батарея телефону розряджається швидше, якщо на вулиці мороз.

А з іншого, кількість робочих циклів батареї також зменшується, якщо багато користуватися пристроєм на морозі, або сильній спеці +40 і вище.

Використання акумуляторів при екстремальних температурних умовах навколишнього середовища залишає негативні наслідки.

Читайте також: 11 речей з аптеки, які варто купити здоровій людині

Що ж потрібно зробити в умовах нашої зими, щоб смартфон прожив в робочому стані довше?

1. Тримати смартфон у внутрішній кишені, щоб він нагрівався за рахунок теплоти тіла, це дасть трохи більше часу роботи телефону, поки ви добираєтеся з пункту А в пункт Б.

2. Спробувати менше розмовляти на вулиці, а якщо вже і доводиться, то використовувати навушники.

Навіть Bluetooth навушники посадять смартфон менше, ніж це зробить низька температура. Чи не фотографувати;

3. Важливо. Головне не заряджати прилад, якщо ви тільки що принесли його з вулиці, краще трошки почекати, поки телефон нагріється до кімнатної температури, і тільки потім поставити на зарядку.

Так батарея краще адаптується і випадків вимкнення на морозі стане менше.

У наших широтах, не так важко забезпечити для свого смартфона нормальний температурний режим.

А ось в інших країнах, де дуже холодно або круглий рік літо – зробити це важко, і ці поради не допоможуть швидше за все.

Також все це стосується інших пристроїв, що використовують літієві батареї: фотоапарати, ліхтарики, дрилі, годинник тощо.

Related Post