fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Економіка
Як зростатимуть пенсії українців

З 1 грудня збільшиться мінімальна пенсія. Відома і сума підвищення — “мінімалка” становитиме 1247 грн, що на 117 гривень більше, ніж зараз.

Фахівці Міністерства фінансів прогнозують, що соціальні стандарти будуть зростати і в наступному році. Про це пише видання “На пенсії”.

Головне фінансове відомство країни прогнозує, що мінімальна пенсія та прожитковий мінімум в наступному році збільшаться всього два рази:

з 1 травня 2017 року — до 1312 грн.;

з 1 грудня 2017 року — до 1373 грн.

В цілому, за прогнозами Мінфіну, мінімальна пенсія протягом наступного року зросте в середньому на 10%.

Читайте також: В Україні офіційно скасували податок на пенсії

Джерело

Related Post