fbpx
Breaking News
Це шалено смачно і якісно! Раджу! 30 хвилин – і ви подаєте до столу рідним чи друзям найкраще печиво до чаю чи кави. Перевірено – зникають печеньки миттєво!
Як вам?.. В Україну їдуть коміки, які підтримали анексію Криму. А в передноворічний вечір вони кілька годин розважали глядачів 112 каналу…
Закарпатські кіфлики – це, як не кажіть, бренд! А готувати їх мене навчила одна господиня з Закарпаття – це дуже легко! А смакота – не передати, цю випічку люблять як дорослі, так і діти, і скільки б не напекла, все з’їдять!
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Крізь сльози дівчина сказала, що любить мого чоловіка і благає мене, його відпустити. Вона повідомила, що вже близько півроку вони зустрічаються, і він відчуває до неї ті ж почуття, але боїться образити мене, тому що у нас з ним сім’я. В кінці моя співрозмовниця вимовила фразу, яка повалила мене в шoк: «ви ж пожили добре, дайте іншим пожити!»
Суспільство
Як зрозуміти, що вам потрібно до психолога

Якщо не можете зрозуміти, що відбувається в особистих відносинах, складно спілкуватися з іншими, погано себе почуваєте і не знаєте, куди рухатися далі – час іти до психолога.

Якщо у відносинах присутня словесне або фізичне нacильство – це призводить до дискомфорту, образи, агресивної поведінки, небажання закінчувати відносини і відчуття маніпуляції.

Потрібно відновлювати сили спілкуючись з людьми. Якщо помічаєте, що все частіше робите все, щоб уникнути розмов з колегами, не телефонуєте друзям, а знайомство з новою людиною стає справжнім викликом, то є сенс обговорити це з фахівцем.

Депресія – великий привід відвідати психолога. Потрібно розібратися, що відбувається і розвіятися. Після цього будете точно знати, якою мірою депресія.

Читайте також: Скільки потрібно віджиматися, щоб бути здоровим: вчені назвали точну кількість

Якщо не знаєте куди рухатися, то спільно з психологом можна створити карту сильних сторін і зрозуміти, які цінності і чи їм відповідають бажані цілі.

Розберетеся, куди зникає запал і чому опинилися в кризі. Ресурси для виходу з кризових ситуацій шукати в досвіді.

Психологи розвіюють міф, що у всіх буває депресія і врятувати її може втеча на роботу, це взагалі не xвopoба, а відмовка, щоб нічого не робити і що вона лікується тільки у психіатра і тільки за допомогою медикаментів.

Related Post