fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
поради
Яка різниця у віці повинна бути між чоловіком і дружиною

Любов з різницею у віці. Яка різниця у віці повинна бути між чоловіком і дружиною.

Багато десятиліть психологи, і прості люди, ламають голову над питанням: яка сама ідеальна різниця у віці між чоловіком і жінкою?

Жінка молодшою ​​за чоловіка на 10-15 років

У пари різні смаки в музиці, він любить «блакитний вогник», а вона сучасну популярну музику і катання на велосипеді.

Вона любить рух, лижі, а він буде боятися екстремальних видів спорту, так як з віком кістки вже не так міцні.

Якщо у них нapoдиться дитина, він в 50 не зможе бігати за 10 річним малюком, а коли дитині прийде час надходити в навчальний заклад.

Батькові будуть відомі тільки проблеми, де взяти гроші на ліки, коли пенсії ні на що не вистачає.

Різниця у віці 5-7 років

Тут все залежить від психологічного і фізичного віку кожного партнера з пари. Іноді 30-річна дружина 35-річного чоловіка може зовні виглядати набагато молодше за свої 30 років.

A організм чоловіка може старіти різко в будь-якому віці: куріння, алкоголь, стреси на роботі і генетика можуть вплинути негативно на зовнішність.

Читайте також:  Що буде, якщо з’їдати по 2 яйця щодня: 9 змін у вашому тiлi

Якщо різниця у віці 0-5 років

Така різниця може бути оптимальною, так як пара виросла майже з одного покоління: у них схожі смаки в фільмах та музиці, вони можуть разом розвиватися, займатися спортом.

Люди з майже однаковим станом здоров’я можуть разом подорожувати або займатися йогою. Людям цікаво разом, вони обмінюються досвідом і розширюють кругозір один одного.

А яка у Вас різниця у віці з пapтнером? Чи згодні Ви?

Related Post