fbpx
Breaking News
Кoли свекруха зрозуміла, що торжество все ж відбудеться, то з’явилася на святі в білій мереживній сукні, весь час ридала і розповідала гостям, що це найгірший день у її житті. Молодята, порадившись, вирішили прямо на весіллі розставити всі крапки над “і”. Свекруха в сльозах вибігла на вулицю. Такого повороту подій вона не очікувала
Коли теcт показав дві запoвітні cмужки, чоловік ридав від щастя, стоячи на колінах. Коли мене виписували з пoлогoвого будинку, в спальні не було вільного місця від квітів. І ось тепер він втомився, хоче розібратися в собі, подумати… Виявилось, що наш тайм-аут у відносинах виглядав миловидною брюнеткою років 25-ти, стрункою і високою
Дуже смачна омлетна закуска з оселедцем! Раджу, бо спробувала сама – і рідним і гостям більш ніж сподобалося!
Бабуся за лічені хвилини готувала мені ці СЛАСТЬОНИ на сметані, і смачнішого я досі нічого не їла! А діти мої полюбляють їх дужче за будь-які магазинні солодощі. 
До 10 січня в Україні будуть перевірені всі освітні заклади і лікарні – Гончарук.
Світ
Яка ж вона крута! Софі Лорен – 85. Націкавіше про шлях актриси до успіху

Шлях до світового визнання легендарної італійської актриси, яка сьогодні святкує 85-річний ювілей, не був простим. Саме час згадати, яку дорогу пройшла Софі Лорен до свого приголомшливого успіху.

Дитинство

Софі Шиколоне народилася поза шлюбом – її виховувала мама. Дитинство і рання юність майбутньої зірки пройшли в провінційному містечку Поццуолі, недалеко від Неаполя. Через бідність дівчинка з раннього віку була змушена заробляти гроші: вона працювала офіціанткою в місцевому трактирі, де її мама розважала публіку грою на фортепіано.

Доленосна зустріч

У свої чотирнадцять Софі виграла конкурс краси, після чого з мамою переїхала в Рим. Там на черговому конкурсі дівчина познайомилася з відомим продюсером Карло Понті, який був в журі. Незважаючи на істотну різницю в віці (Софі Шиколоне на той час виповнилося 16, а Карло Понті – 38) і той факт, що чоловік був одружений, ці двоє покохали одне одного.

Кохання на все життя

Як Пігмаліон свою Галатею, Карло Понті виліпив з провінційної красуні Софі Шиколоне секс-символ італійського кіно- Софі Лорен. Однак закоханим довго не вдавалося офіційно одружитися, тому що в той час католицька церква забороняла розлучення. Вони таємно одружилися в Мексиці, а тільки через десять років – у Італії. У них народилося двоє синів – Карло і Едуард Понті. Любов Софі Лорен і Карло Понті тривала півстоліття – до самої смерті останнього в 2007 році.

Природжена  італійка

Софі Лорен для багатьох – втілення італійської жіночності. У фільмах актриса втілює образ простої, але сильної і непохитної жінки, яка гідно проходить через всі випробування. Дебютом для зірки став фільм «Золото Неаполя» 1954 року. Свою головну роль Софі Лорен зіграла у фільмі «Чочара» 1960 року. Саме за цю кінострічку вона отримала, крім «Оскара», безліч нагород і була визнана кращою актрисою на Каннському кінофестивалі. Останні голлівудські роботи Софі Лорен – в 1974 році.

Джерело 

Related Post