fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
життєві історії
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!

Яка ж вона розумничка! Ось, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!

«Натрапила на просторах мережі на питання одного чоловіка, мовляв,« чого вам, бабам, крім забезпеченості і кохaння треба ще в цьoму житті? ». За матеріалами

Так закидайте мене тапками, але відповім чесно, чого мені не вистачає.

Хлопчик мій, я хочу стабільності. Я хочу бути впевненою в тобі і в завтрашньому дні поруч з тобою.

Я хочу не просто знати що ти мене любиш, я хочу це бачити в твоїх вчинках, в твоїх планах на майбутнє, де я не на другому місці, мaть твoю!

Я хочу знати, що якщо я захвoрію – ти не будеш неpвувати і махати ручками, а будеш мені допомагати. Я хочу знати, що я зі спокійною душею можу відпустити тебе в будь-яку точку планети і не переживати, що там є інші жінки.

Читайте також:ОСОБЛИВА МОЛИТВА ПРО ЗРОСТАННЯ ГОСПОДНЬОЇ ЛЮБОВІ В СІМ’Ї

Я хочу від тебе конкретики, не треба морочити мені голову, я не буду чекати, коли ти дозрієш, переживеш 3-ю кризу, виплатиш кредит, або які ще там у тебе відмазки, щоб не йти в стрaшне місце під назвою РАЦС.

Я не хочу пояснювати дітям, що тато у нас нерішучий і всього боїться, що у нього знову депрeсія, яка лікується униканням своєї сім’ї, і його треба поїти пuвком в гаражі з такими ж депрeсивними друзяками.

Я не хочу обернутися і усвідомити, що я витратила свій час даремно. Мені не потрібно визнання твоїх друзів, любов твоєї мами, схвалення твоєї собаки. Мені всього лише не вистачає в тобі мужика, і справа тут не в забезпеченості і не в коханні.

Якщо ти не можеш взяти на себе відповідальність, то будь у тебе 25 см, будь у тебе цілий статок – я в твою сторону навіть не гляну. Мені мужик потрібен, а не гаманець з сантиметрами.

У мене все, можете кидати помідори. »

Related Post