fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Суспільство
Яке свято 19 травня: чого не можна робити в цей день, а що потрібно обов’язково зробити

19 травня, відзначається народне свято Іов Горошник (за старим стилем – 6 травня). Також в цей день віруючі православної церкви вшановують пам’ять праведного Іова Багатостраждального.

Іова прозвали «Горошником», тому що ця пора якраз припадала на посів гороху. Джерело

Іов Горошник 19 травня: традиції свята

З раннього ранку прийнято ходити босоніж по росі. Такий ритуал проводили і дорослі, і діти. Люди вірили, що роса в цей день має чудодійну силу і володіє особливої корисністю для городніх рослин.

Малюкам дозволялося навіть кататися в траві. Вважалося, що таким способом вони більше «увберуть» здоров’я і сили.

На Іова знахарі збирають цілющу росу. Вони вимакують її рушником, вичавлюють у посуд і зберігають. Потім протягом року вдаються до цілющої вологи при виготовленні ліків для хворих.

Для селян наступав важкий період посівних робіт. У поле варто було виходити тільки після заходу сонця, щоб птахи не побачили і не поклювали насіння.

Процес супроводжувався спеціальними замовляннями на рясний урожай, захист від нечистої сили і лихого ока.

Згідно з повір’ям, усіма городніми роботами в цей день краще займатися жінкам – тоді врожаю буде більше.

Читайте також: Як впливає на opгaнізм стакан води вранці

Іов Горошник 19 травня: головні заборони свята

В цей день селяни сіяли горох і огірки. Хоча горох починали сіяти ще на Егорія (6 травня), саме Іова прозвали Горошником. У цей день люди говорили: «Приходь працювати на білі горохи».

Варто відзначити, що на Київській Русі горох і боби були доступні всім — навіть бідним. Недарма існувала приповідка «залишитися на бобах».

Також була і ще одна приказка, пов’язана з бобовими. Вона свідчить про те, що їх розводять вже дуже давно: «Це було за часів царя Гороху».

На Іова Горошника люди рано вранці виходили у двір і спостерігали: якщо роса рясна, то вродять огірки. З цього приводу існує повір’я, що «Іов роси розпустив».

У деяких місцях сіяння гороху супроводжувалося спеціальним вироком: «Сію, сію білий горох; уродися, мій горох, і крупен, і білий, і сам три-десят, старим бабам на потіху, молодим хлопцям на веселощі».

У цей день, за переказами наших предків, мати — сира земля дає і траві, і звірю, і птиці, і людині зцілення. Вона відкриває підземні води, черпає срібним ковшем живу вологу.

Тому 19 травня з раннього ранку прийнято ходити босоніж по росі. Такий ритуал проводили і дорослі, і діти.

Люди вірили, що роса в цей день має чудодійну силу і особливої корисністю для городніх рослин. Малюкам дозволялося навіть кататися в траві. Вважалося, що таким способом вони більше «увберуть» здоров’я і сили.

На Іова знахарі збирають цілющу росу. Вони вимакують її рушником, вичавлюють у посуд і зберігають. Потім протягом року вдаються до цілющої вологи при виготовленні ліків для хворих.

Для селян наступав важкий період посівних робіт. У поле заборонялося виходити до сутінків, тому що птахи можуть побачити і подзьобати насіння.

Процес супроводжувався спеціальними замовляннями на рясний урожай, захист від нечистої сили і лихого ока.

Крім того, згідно з повір’ям, усіма городніми роботами в цей день повинна займатися тільки жінка – тоді врожаю буде більше. Чоловікам же не рекомендувалося займати важкою роботою.

Related Post