fbpx
Суспільство
Яке свято 27 березня: що потрібно обов’язково зробити в цей день, а що ні в якому разі не можна робити

Згідно з церковним календарем, в цю дату згадують преподобного Венедикта і святкують Федоровську ікону Богоматері. Джерело

Сьогодні слід помолитися Федорівській іконі Божої матері про міцне здоров’я і сімейне щастя. Також їй моляться, щоб пологи були легкими і швидкими, і щоб малюк народився здоровим.

Ще сьогодні прийнято виводити худобу на подвір’я, чистити, дякувати за допомогу. Більше шанували корів і коней, але свині теж були дуже корисні.

На тварин навіть вішали обереги, щоб захистити їх від пристріту і зурочення. Ще худобу часто заговорювали від різних хвороб і занепокоєння.

Приведіть сьогодні в порядок стайні, хлів, повітки, почистіть все і підстеліть нову солому. Коли тварини будуть заходити назад, спочатку треба запускати коня, потім корову, а потім вже свиню.

При цьому читають «Отче наш».

Читайте також: – Або ти терміново нapoджуєш, або ми швиденько знаходимо тобі заміну!

Чого не можна робити 27 березня

На цей день є безліч заборон. Не можна дивитися в дзеркало, щоб не накликати біду.

Літнім людям це взагалі заборонено робити, бо існує повір’я, що в задзеркаллі вони можуть побачити свою cмepть, яка за ними скоро прийде. Тому вдома треба завісити всі дзеркала, а маленькі загорнути в тканину.

Не можна сьогодні працювати з гострими предметами, а значить не можна колоти дрова, точити ножі, брати в руки зброю або гострі предмети.

Якщо цю заборону проігнорувати, то це призведе до серйозного конфлікту або навіть війни.

Сьогодні також особливо шанували домашніх тварин і худобу. Тому сьогодні не можна їсти м’ясо. Їх можна замінити молочними продуктами.

Народні прикмети на 27 березня

Є повір’я, що в цей день у тварин з’являється велика магічна сила і вони вміють виконувати бажання. Тому можна підійти до своєї тварини і пошепки попросити про виконання своєї мрії.

Якщо дівчина хоче вийти заміж, то може попросити коня знайти коханого, щоб він був сильним, як кінь. А хлопцям, на диво, радять підходити з такими проханнями до корів.

Ще сьогодні часто проводять ритуали, щоб дитина не боялася, а полуночниця пішла з дому. Це роблять, якщо дитина боїться залишатися вдома одна, вночі плаче від страху.

Її треба вмити святою водою, обтерти виворотом свого подолу і три рази прочитати «Отче наш».

Потім на дитину надягають натільний хрест матері і не знімають його дев’ять днів.

Сьогодні не їдять м’ясо, щоб худоба не образилася, тому головними продуктами дня вважаються молочні продукти і яйця.

А якщо ви хочете сісти на дієту або позбавитися від шкідливих звичок, то день ідеально підходить.

Related Post