fbpx
Breaking News
За столом зі смачними наїдками і пляшкою вишуканого вuна красувався чоловік Катиної знайомої, яка роками гарує на заробітках. – Знайомся, це моя найкраща подруга. Вона… – Далі не треба, – безцеремонно перебила Катя. – Правда, Вікторе? Як дружина? Коли повернеться із заробітків? І чи варто повертатися?
Жити з такою кpoвожерливoю ​​леді небезпечно! Найжoрcткіші знаки Зодіаку серед жінок
Зі свого гіркого життєвого досвіду Наталя знала, багатьом чоловікам, які виявляли їй надмірну увагу, потрібна була тільки вона, а не її дитина, цей «багаж» її минулих любовних історій
Щаслива мати горнула до гpyдей одразу два маленькі клубочки — теплі, пахучі й такі рідні. А чоловік скоса поглядав на цю ідилію і сердився. «Віддай мені дітей і йди звідси, cтеpво!» — гаркнув так, що аж у вухах залящало. Пішла тихо, прихопивши з собою лише дітей
В астрології виділяють 5 знаків Зодіаку, які стають найкращими батьками. A ви знaйшли сeбе у цьому списку?
Суспільство
Які квіти потрібно дарувати коханим жінкам на 8 березня

Потрібно тільки правильно підібрати, які квіти потрібно дарувати на 8 Березня і кому.

Якщо ви вже визначилися з подарунками для своїх дорогих жінок, то тепер залишилося вибрати справжній красивий букет. Чомусь усі вважають, що на 8 Березня потрібно дарувати або тюльпани, або мімози, або троянди.

Спектр квітів для букета досить великий. Потрібно тільки правильно підібрати, які квіти потрібно дарувати на 8 Березня і кому. Ми підкажемо, як знайти ідеальні квіти на 8 Березня.

Коханій дівчині краще дарувати лаванду, орхідею, червону троянду або конвалії. Звичайно, можна зробити прекрасний букет.

Мамі можна подарувати гвоздики, нагідки, тюльпани. Хтось вважає, що гвоздики не бажано дарувати, проте різні кольори можна прекрасно поєднати в один букет.

Дружині для подарунка відмінно підійдуть троянди, гербери, айстри, дзвіночки. Не важливо кількість – головне не забути подарувати і краще з самого ранку.

Читайте також: 8 БЕРЕЗНЯ: ІСТОРІЯ СВЯТА ТА ЩО НЕ МОЖНА РОБИТИ В СВЯТО

Колегам добре підійдуть білий жасмин, жовтець, конюшина або магнолія.

Бабусям потрібно дарувати жовті тюльпани, білі троянди або фіалки.

Сестрі і свекрухам краще піднести жовті троянди, маргаритки або лотос.

Найбажанішими для жінок подарунками на 8 Березня є квіти, ювелірні прикраси, подорожі, романтичну вечерю косметика, турбота і увага.

До такого висновку прийшли соціологи Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) після проведеного опитування.

Джерело.

Related Post