fbpx
Breaking News
А ви знаєте, чому наші бабусі і дідусі так поважали і вживали топлене масло? Коли я починала хворіти, бабуся завжди мене ним годувала, а готувала таке масло вона сама ще за рецептом своїх предків. Користь топленого масла та як приготувати вдома.
Анжеліка «була в шоці», оскільки навіть не думала, що стане переможницею конкурсу. Школярка з Лозової визнана кращою художницею на конкурсі в Каннах.
Вже ввечері все відділення патoлогії гуло від cтрaшнoї новини. Цe сталося на сороковoму тижні вaгiтнoсті. Деякі матусі вже й провідали нещасну молоду жінку і шепотілися між собою. – Лежить, без бірки на руці на третьому поверсі, де всі з дітками. Катя намагалася зосередитися на читанні, але думки літали десь далеко
Весільний гороскоп на 2020: для якoго знаку Зодіаку рік Білого Сталевого Щура буде не найвдаліший в цiй серйозній справі, a хтo змoжете створити міцну сім’ю, що стане прикладом для багатьох
– Ти більше не можеш жити в таких умовах! Ти навіщо одружився? Щоб в бардаку жити? Он, у Яківни внучка – і красива, і рукаста, і домовита. Познайомити хочу. Побуваєш в будинку у істинної жінки, відразу від своєї втечеш! – нав’язування Марії Денисівни лунали на всю квартиру
Авто
Які нововедення готує Верховна рада автомобілістам

Розгляд у Верховній Раді очікують відразу шість законопроектів для автомобілістів. Частина з них, як то збільшення штрафів за водіння в нетверезому вигляді, можна вважати необхідним і цілком виправданим. Але ось нововведення з отриманням медичних довідок у експертів викликають питання.

Відзначається, що за їх відсутність водій може заплатити 850 грн, а в разі, якщо документ буде підробленими – 510 грн.

Довідка діє від 10 років для молодих до 1 року для пенсіонерів, а також тих, хто перевозить людей або небезпечні вантажі. На сьогоднішній день довідка коштує 200 грн. Якщо приватні клініки позбавлять права видавати медичну довідку, то отримати її можна буде тільки в держустановах.

Крім того, в законопроектах йдеться про розширення медогляду: в цьому кроці таїться величезна корупційна складова, оскільки вбивати час в чергах під кабінетами лікарів, – мало хто з водіїв захоче. І швидше за все, питання буде вирішуватися через знайомих лікарів.

Читайте також: Що подарувати колезі на 8 березня

Також відомо, що з листопада 2019 р повернеться техогляд (ТО) для некомерційних легковиків, який скасували в 2011 р Відповідний законопроект подав Кабмін ще в травні 2016 року. У ньому говориться, що перший огляд нова машина пройде через 4 роки, потім – раз на 2 роки. Однак упор на екологічність машини потрібно скасовувати, так як близько 60% автомобілів його не пройдуть, і будуть шукати шляхи вирішення питання.

Джерело.

Related Post