fbpx
Breaking News
Другий раз Юля розлучилася, проживши 8 років в шлюбі. Дітей дуже хотіли, але не виходило наpoдити. І знову свекруха: «Ти хвoра, значить! Через тебе мій Іванко спадкоємців не побачить! » Сказати, що Юля переживала, нічого не сказати
Рецепт вдaлого сирного крему, який прекрасно тримає форму. Відмінна альтернатива, для тих хто не любить крем-чіз. Cпрoбуйте, буду рaда якщo вaм сподoбається!
– Тут свекруха в злoсті кpuчить мені: “Твій син виросте злoчuнцем! Бо не слухає старших! Ось згадаєте мої слова, а пізно буде!” – Уявляєте, як мені бoляче!
Час прийому їжі і наше здоров’я: який зв’язок? Секрет поліпшення здоров’я – збільшення часу між прийомами.
Вже мама вийшла вдруге заміж, а мені все снилися сни про те, що мій батько-герой хоче зустрітися зі мною. Я, незважаючи ні на що, сильно любила тата і чекала. Через 12 років батько подзвонив, та почула я зовсім не те, що так сильно хотіла почути
Здоров'я
Які продукти категорично не можна мити і чому?

З дитинства нас привчали тому, що перед тим як щось з’їсти треба це «щось» завжди мити.

Але ми готові вас розчарувати: існують такі продукти, миття яких перед вживанням чи готуванням може загрожувати вашому здоров’ю! Адже своїм «миттям» ми тільки посприяємо поширенню бактерій.

Ну, що ж, саме для вас ми сьогодні склали список тих продуктів, які мити не можна:

Курка

Найпоширеніша бактерія на сирій курці – це сальмонела. Вона здатна викликати у дітей діарею, лихоманку і шлункові кольки. Симптоми можуть з’явитися через 12-72 години після того, як сальмонела потрапила в дитячий організм, і тривати від 4 до 7 днів.

Багато людей думають, що якщо помити курку перед готуванням, то це повністю позбавить її від бактерій. Але все навпаки. Коли ви промиваєте птицю під краном, бактерії тут же виявляються в воді і можуть поширитися по кухонної поверхні через бризки.

Ви можете наполягати, що все робите акуратно, але мікроорганізми неможливо розглянути неозброєним оком – вони залишаються на ваших руках і на раковині. Згодом вони можуть перекочувати на яблуко, яке ви миєте дитині під тим же самим краном.

Що ж буде, якщо не мити м’ясо курки, на якому присутня сальмонела? Під час приготування всі бактерії загинуть під дією термічної обробки. Але при цьому у них не буде можливості опинитися в інших місцях!

Риба

Сиру рибу, як і курку, не слід мити перед тим, як приготувати. Миття не усуне бактерії, а тільки допоможе їм поширитися по поверхнях раковини і кухонного столу.

Яйця

У багатьох країнах яйця обробляють спеціальною речовиною, яка захищає їх від проникнення бактерій всередину. Якщо після покупки помити яйця і покласти в холодильник, вони стають уразливими для бактерій, які присутні на інших продуктах харчування.

Крім того, на яйцях є і природна захисна «плівка», невидима оку. Тому, прибираючи яйця в холодильник на зберігання, не поспішайте їх мити.

А ось що потрібно мити завжди:

Консервні банки

Не можна відкривати консерви, не помивши перед цим банку. Звичайно, кришка добре захищає вміст від проникнення бактерій ззовні. Однак у них є всі шанси потрапити туди під час того, як ви будете її відкривати. Саме тому спочатку подбайте, щоб їх не залишилося на кришці.

Фрукти і овочі з їстівної шкірою

Обов’язково мийте всі без винятку фрукти і овочі з їстівної шкіркою. Деякі люди для більшої надійності використовують ще й мило, проте з ним варто бути обережніше: шкідливі миючі речовини можуть проникнути через пори фруктів або овочів і в подальшому потрапити у ваш шлунок.

Після того, як ви вимили фрукт або овоч, ретельно витріть його за допомогою паперової серветки – це ефективніше мила.

Фрукти і овочі з неїстівної шкірою

Кавуни, дині, банани, лимони, апельсини припускають, що перед їх вживанням потрібно знімати шкірку (хоча до лимону це стосується далеко не завжди). Ви запитаєте: «Навіщо їх мити, адже ми їх очищаємо?!» Справа в тому, що при нарізанні або чищенні бактерії з поверхні цих фруктів можуть потрапити на їстівну частину.

Читайте також: ЗАБУДЬТЕ ПРО ОКРІП: ВЧЕНІ РОЗПОВІЛИ, ЯК ПРАВИЛЬНО ЗАВАРЮВАТИ ЧАЙ

Джерело.

Related Post