fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Без рубрики
Які продукти незабаром здорожчають чи здешевіють

Хліб в Україні подорожчає в середньому на 20%.

Такий прогноз робить експерт агропромисловості Денис Марчук. За його словами, за буханку покупцям доведеться віддати близько 10 гривень. При цьому подорожчають також інші вироби з борошна, зокрема макарони.

Експерт,  зазначив, що подорожчання спіткає інші продукти – м’ясо, молочку і яйця. При цьому гречка навпаки подешевшає. “Серед популярних продуктів, на які ціна буде падати, -гречана крупа.

Вперше з початку цього року ціна на гречку не росла, а знизилася на 2-4 гривні”, – повідомив Денис Марчук.

Фахівець відзначив, що восени знизяться ціни на моркву, буряки, цибулю – в основному за рахунок присадибних господарств.

Читайте також:ЯК ХУДНУТЬ СУПЕРМОДЕЛІ: ДІЄТА АНГЕЛІВ VICTORIA’S SECRETS

Джерело.

Related Post