fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Економіка
Які продукти подорожчали найбільше

Найбільше зростання цін зафіксоване на м’ясо і молоко.

В Україні у вересні 2016 року молоко подорожчало на 3,5%, м’ясо та м’ясопродукти – на 2,3%, масло – на 2,3% в порівнянні з серпнем цього року. Про це повідомляє Державна служба статистики.

Також у вересні 2016 року спостерігалося підвищення цін на хліб – на 0,5%, макаронні вироби – на 0,1%, сир і м’який сир – на 1,4%, яйця – на 0,8%, масло і жири 1, 4%, олію соняшникову 0,6%.

Ціни на безалкогольні напої залишились без змін.

У той же час, за місяць в Україні подешевшали риба і продукти з риби – на 0,3%, фрукти – на 2,1%, овочі – на 1,4%, цукор – на 0,4%.

Додамо, що ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби в місячному вимірі зросли на 2,1%.

Як повідомлялося, у вересні інфляція в Україні склала 1,8%.

Читайте також: В УКРАЇНІ ЗАТРИМАЛИ РОСІЙСЬКОГО ШПИГУНА

Джерело.

 

Related Post