fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Україна
Які професії вивчають українці, яким за 45

Українці, які в 45 років вирішили змінити фах, здебільшого обирають професію психолога та соціального працівника.

За ними слідують спеціальності: сестринська справа, менеджмент та куховарство. Такі дані оприлюднили у Державній службі зайнятості.

За їх даними, ті українці старше 45 років, які мають 15 років страхового стажу, але ще не вийшли на пенсію і вирішили звернутися до ДСЗ, можуть отримати “квиток” на безкоштовну освіту.

Така послуга існує для підвищення конкурентоздатності людей цієї вікової групи на ринку праці. Крім них ваучер можуть отримати й звільнені з військової служби учасники АТО, які мають інвалідність,
– роз’яснили у ДСЗ.

Отримати такий ваучер людина може у будь-якому центрі зайнятості. Після цього можна обрати навчальний заклад для перекваліфікації. Однак вартість ваучера на навчання не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму. В іншому випадку різницю у вартості навчання доведеться оплатити самостійно.

Читайте також:КАНАДА ШУКАЄ ІММІГРАНТІВ ДЛЯ РОЗБУДОВИ ОДНОГО З НАЙБІЛЬШИХ СВОЇХ РЕГІОНІВ

Джерело.

Related Post