fbpx
Breaking News
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Крізь сльози дівчина сказала, що любить мого чоловіка і благає мене, його відпустити. Вона повідомила, що вже близько півроку вони зустрічаються, і він відчуває до неї ті ж почуття, але боїться образити мене, тому що у нас з ним сім’я. В кінці моя співрозмовниця вимовила фразу, яка повалила мене в шoк: «ви ж пожили добре, дайте іншим пожити!»
З батьками завжди були добрі стосунки. Однак все змінилося, коли мені виповнилося тринадцять років. Батьки вирішили, що тепер настав ідеальний час для того, щоб наpoдити другу дитину. Через рік вони здійснили свій задум, і у мене з’явився брат. І все почалось…
Посмішка зникла з обличчя Вадима. Нарешті, він вимовив: – Зіна, ти ж знаєш, у мене є вже дитина, поки я не розлучився – не час заводити дітей. Давай почекаємо, ну, не зараз, дорога. Ще встигнемо – сказав Вадим, обіймаючи Зіну за плечі.
Від цих моїх лінивих мантів всі мої домашні в захваті! Наче “тяп-ляп і готово!” – а як же смачно! І головне – ситно, всі нагодовані!
Суспільство
Які професії зникнуть в найближчі десять років?

«Всі професії потрібні, всі професії важливі», – стверджував класик.

Але сьогодні це твердження можна поставити під сумнів, і тим, хто збирається шукати роботу і мати пристойний заробіток протягом найближчого десятиліття, важливо не помилитися з вибором професії. Справа в тому, що розвиток технологій і культурні зміни призвели до того, що одні професії з’являються, а інші повільно зникають. Саме про останні і піде мова в цьому огляді.

Роздрібний касир

Оскільки в магазинах все частіше зустрічається самообслуговування і автоматизовані процеси при покупці, типова професія касира в роздрібній торгівлі в кінці кінців зникне. Технологія дозволила багато в чому вдосконалити, здавалося б, такий простий процес, як вчинення покупок, та й, як виявилося, клієнти сьогодні хочуть якомога менше взаємодіяти з іншими людьми.

Спеціаліст телемаркетингу

В даний час люди не використовують звичайний міський телефон стільки, скільки вони звикли це робити раніше. З’явилися інші, більш ефективні способи спілкування з клієнтами, такі як електронна пошта або текстові повідомлення. Старомодний телемаркетинг поступово стає «вмираючим» явищем минулого. Оскільки електронний маркетинг знаходиться на підйомі, незабаром навіть не знатимуть, що таке телемаркетинг.

Турагент

З появою Інтернету і можливості замовити прямо на сайті дешевші тури, ніж в турагентствах, зараз вже незрозуміло, навіщо потрібен «живий» турагент. Пройшли ті дні, коли була потрібна допомога третьої особи, щоб знайти якомога кращий варіант для подорожі, оскільки в Інтернеті це все набагато простіше.

Диспетчер в таксі

Оскільки все більше набувають популярності додатки для виклику таксі онлайн, в служби за викликом таксі дзвонять все менше. А, зважаючи на те, що смартфон є, мабуть, у кожного другого, варто тільки здогадуватися, як ситуація буде виглядати через 10 років.

Видавці

Тож не дивно, що друковані засоби масової інформації поступово зникають з ужитку. Все більше і більше споживачі, які хочуть розваг і новин, вибирають цифрові технології, адже це зручно, а до того ж безкоштовно. Видавничі компанії з працею встигають в ногу з часом і поступово закриваються, поступаючи дорогу новим цифровим медіа-компаніям.

Поштові працівники

З появою сучасних технологій та електронного зв’язку, потреба в поштових працівниках поступово сходить нанівець. Зараз ця робота має мало шансів для кар’єрного зростання та просування.

Читайте також: В ТРОЛЕЙБУСІ ВЕЗИ ДИТИНУ В СОБАЧОМУ ОШИЙНИКУ (ФОТО)

Джерело.

Related Post