fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Здоров'я
Які вправи корисні для очей дитини

Офтальмологи рекомендують дітям робити профілактичну зарядку.

Багато батьків стикаються з проблемою, коли в дитини починає падати зір. Причин для цього достатньо: генетика, часті гри на планшеті, часові перегляди мультфільмів, пише moirebenok.ua. Щоб у майбутньому дитині не потрібно було купувати окуляри, офтальмологи рекомендують дітям робити профілактичну зарядку для очей.

Пояснити дитині, чому їй потрібно робити зарядку, не так то просто, але якщо виконувати її граючись, малюк із задоволенням буде брати участь у цьому процесі!

7 дитячих вправ для очей у формі гри

“Метелик”

Допоможіть дитині уявити, що її повіки і вії це крильця прекрасного метелика. Необхідно моргати очима, при цьому всі рухи повинні бути легкими, повітряними і досить швидкими.

“Веселий годинник”

У цьому випадку уявляємо, що очі є стрілками, які дивляться то вправо, то вліво. Необхідно виконати не менше 20 повторень, при цьому варто уважно стежити за рівним положенням голови.

“Піжмурки”

Ця гра відома всім дітям. При виконанні цієї вправи необхідно міцно заплющити очі, приблизно на 5 секунд, а потім їх повністю розслабити.

“Залізничний світлофор”

Дитина уявляє себе світлофором. Він повинен закривати то праве, то ліве око.

“Хто кого передивиться”

Необхідно якнайдовше не кліпати очима. З кожним днем цей час почне збільшуватися. Як тільки дитина моргне, вона повинна закрити очі і уявити, що спить. Напруження з розслабленням благотворно діє на м’язи.

“Близько-далеко”

На вікно необхідно прикріпити невелике коло. Дитина повинна переводити погляд з нього на більш далекий об’єкт. Наприклад, на вуличний стовп, дерево, сусідню будівлю.

“Масаж”

Закрити очі і погладити подушечками пальців повіки. Масажувати можна також вилиці, брови і краї очниць. Це допоможе поліпшити кровообіг у даній області і надає сильний позитивний вплив на органи зору.

Читайте також: ОБАМА “ВИЗНАЧИВ” ПУТІНУ СТРОКИ ВИКОНАННЯ МІНСЬКИХ УГОД

Джерело.

Related Post