fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Без рубрики
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!

Всю Україну вразили школярі з Вінниччини: у Іванівській ОТГ, в селі Іванів  Калинівського району, на своєму чудовому пришкільному спорткомплексі учні кожного дня перед уроками роблять всі разом ранкову зарядку. Участь у ній беруть діти 5-11 класів та вчителі.

Це вже стало доброю традицією школи: за 15 хвилин до початку занять школярі і їх наставники збираються на свіжому повітрі для руханки на своєму спорткомплексі, який вважається найкращим серед об’єднаних громад.  Витратили на нього, до речі, понад 3 млн. грн.

“Це вже стало традицією. Всього на зарядку приходить 350 учнів. Заняття проводимо перед уроками протягом 15 хвилин”, – розповідає директор школи Ольга Гаврилюк.

Великий спортивний комплекс просто неба відкрили в селі Іванів Калинівського району Вінниччини торік до Дня Незалежності. Майстри збудували велике футбольне поле з штучним покриттям та потужним освітленням. Поряд – тенісний корт, який можна використовувати для баскетболу та волейболу.

ФОТО надано Ольгою Гаврилюк

Джерело

Related Post