fbpx
Суспільство
Які знаки зодіаку найсуперечливіші: таких тільки шість

Коли люди говорять про суперечливість, що першим на думку спадає знак зодіаку, який найбільш цьому відповідає – Близнюки. Але, хоч як це дивно, є й інші знаки, які не завжди визначені в своїй позиції.

Вашій увазі шість знаків зодіаку, яких по праву можна назвати найбільш суперечливими. Джерело

1. Близнюки

Суперечливість – це, по суті, невід’ємна частина особистості Близнюків. Ці люди від народження знаходяться в стані сум’яття і замішання. Вони постійно намагаються розібратися з тим, що ж їм взагалі треба чи не треба робити.

Навіть якщо Близнюки вже начебто взяли якесь рішення, не покладайтеся на них. Швидше за все, через деякий час це рішення кардинально зміниться.

2. Діва

Якби тільки наш світ міг бути упорядкованим і контрольованим до такої міри, як потрібно Діві, вона була б щаслива. Люди цього знаку всіляко дистанціюються від того, щоб оточуючі їх беззаперечно слухалися.

У чому тут суперечливість? Справа в тому, що коли люди намагаються прислухатися до Діви, то знаходять її людиною мізантропічно і нігілістичні, а тому ігнорують її думку.

Діва практично ніколи не відчуває ні внутрішнього, ні зовнішнього комфорту, бачачи в кожній ситуації катастрофу і трагедію.

3. Терези

Терези не завжди вміють добре балансувати, схиляючись то в одну, то в іншу сторону і марно намагаючись утримати хоча б подобу рівноваги.

Представники цього знака грішать тим, що здатні передумати і змінити свою точку зору в частку секунди і без попередження. Будьте з ними обережні і уважні.

Читайте також: 12 НЕПОТРІБНИХ РЕЧЕЙ: ВІД ЧОГО ПОТРІБНО ЗВІЛЬНИТИ ДИТИНУ, ЩОБ ВОНА ВИРОСЛА ЩАСЛИВОЮ

Надійність – це не їх сильне якість, і суперечлива поведінка Терезів може вкрай нервувати, особливо в особистих відносинах.

4. Стрілець

У Стрільця завжди благі наміри, і він любить підштовхувати людей до будь-яких вчинків і дій. Однак, коли настає час діяти, то Стрілець тихесенько іде зі сцени і вважає за краще просто побути наодинці зі своїми думками, ніж очолити якийсь рух або ініціативу.

В цілому цей знак дуже соціальний. Він обожнює відмінно проводити час, але при слові “відповідальність” його як вітром здуває в невідомому напрямку.

5. Водолій

У Водоліях все прекрасно, крім одного – це їх вміння розчаровуватися без причини і на рівному місці. Якщо Водолій загорівся якою-небудь ідеєю, немає ніякої гарантії, що він дуже скоро не згасне.

Він не тільки суперечливий, але ще і егоїстичний. Водолія складно назвати важким на підйом або безініціативним. Однак він надто схильний до власним примхам і бажанням.

Цей знак непостійний і ненадійний: він буде клястися, що виконає обіцяне, але не факт, що ви цього дочекаєтеся.

6. Риби

Ще один знак, під яким зазвичай ховаються суперечливі люди, – це, звичайно ж, Риби, що пливуть в абсолютно різних напрямах.

Вони дуже нестабільні і можуть з легкістю забути про свої обіцянки і зобов’язання. Риби будуть співати вам солодкі пісні, щоб підтримати або заспокоїти.

Але незабаром ці слова швидко зникнуть у них з голови. Вони заляжуть на дно і стануть вас якийсь час ігнорувати, поки їх настрій не зміниться.

Related Post

facebook