fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Лайфхаки
Яких жінок ніколи не кидають?

Жінка, яка вміє майстерно маніпулювати, правильно вибирає свою жертву і вміло регулює довжину повідка чоловіка. Впадаючи з крайності в крайність (від надмірної слабкості до жорсткого пресингу), вона створює постійне емоційне напруження для чоловіка, а це не залишає йому можливості знайти вихід і усвідомити ситуацію, яка склалася.

У категорію ризику бути кинутою не входять і незалежні, свавільні жінки. Відмінність цих примірників від вищеописаних маніпуляторів полягає в тому, що останні вимагають виконання будь-якої примхи, і відповідальність за те, що відбувається покладають на чоловіків. Ця категорія не включає в себе жінок, які самі будують своє життя і самі добиваються поставлених перед собою цілей – наприклад, бізнес-леді.

Таким жінкам якраз зазвичай дуже важко утримати чоловіка поруч з собою, так як вони часто мають «чоловічу силу», так як звикли до незалежності, вирішення складних проблем і лідерства. В даному випадку мова йде про жінок, які свою незалежність направляють для пошуку шанувальника виключно для того, щоб його використовувати і викинути, коли той стає більше непотрібним.

Третій тип жінок – це жінки, які не використовують чоловіків, не контролюють їх і не маніпулюють ними. Така жінка посилено працює над собою і проживає повноцінне життя, не намагаючись міняти партнера або щось вимагати від нього.

Її не кинуть саме тому, що вона знає: боятися бути кинутою, значить бути такою. Вона не прагне зробити чоловіка своєю власністю і не змушує його відчувати, що він їй щось винен. Така жінка знає, що контролювати вона може тільки себе, і, що думки про те, які чоловіки сво…, щастя не приносять.

Саме третя категорія жінок здатна поставити собі потрібні питання, які допоможуть розібратися в собі і ситуації без почуття провини, і витягнуть максимум користі навіть із, здавалося б, негативної і стресовій ситуації.

Саме ця категорія жінок найрідкісніша, але, я вважаю, це ненадовго. Наше суспільство вже явно продемонструвало, що крайнощі, в які впадала прекрасна половина людства – інфантильна слабкість або ж життя нарівні з чоловіками, давно себе зжили.

Сучасне життя, зміни звичаїв і традицій вимагають від жінок вміння легко пристосовуватися до нового, гнучкого мислення і твердого характеру одночасно. І мудрі жінки прагнуть саме до поєднання всіх цих якостей в собі.

Читайте також: 3 КРОКИ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ЗНАЙТИ СВОЄ ПОКЛИКАННЯ В ЖИТТІ

Джерело.

Related Post