fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
Який хліб найкорисніший: відповідь вчених

Вчені з інституту Вейцмана в Реховоті оприлюднили несподівані результати досліджень. Науковий співробітник інституту Еран Елінав з колегами вирішили провести дослідження, в якому взяли участь 20 бажаючих.

Перша десятка в ході експерименту два тижні харчувалася чорним хлібом, а друга повинна була вживати білий хліб. В обох групах майже четверту частину калорій становив хліб.

Решта калорії становили звичайні продукти. Через місяць учасники груп змінювалися і вживали інший вид хліба.

В ході дослідження експерти відзначали зміни стану здоров’я учасників. За словами Елінава, результати виявилися досить несподіваними: вплив обох видів борошняних виробів на роботу організму було однаковим.

Читайте також: ЗДАЮЧИ ICПИТ З ВOДІННЯ, ДІВЧИНА POЗНЕСЛА БУДИНОК, ДЕ ЗДАЮТЬ НА ПРАВА

Для одних учасників експерименту був корисним білий хліб, а для інших – чорний. Фахівці відзначили, що після вживання і одного, і іншого видів хліба не змінювалася мікрофлора організму.

Біологи не готові відповісти на питання, чому так відбувається. Однак думають, що це може бути пов’язано з роботою бактерій мікрофлори, що відповідають за переробку вуглеводів.

Біологи вважають, що розкривши ці відмінності, можна буде визначити, який вид хліба можна вживати різних груп людей.

Джерело.

Related Post