fbpx
Суспільство
Який мед накорисніший: п’ять кращих сортів

Якщо ви не уявляєте своє життя без солодкого, то нехай це буде ароматний і корисний мед.

Незважаючи на те, що мед майже на 80 відсотків складається з цукру, його сорти відрізняються не тільки за кольором, консистенції, аромату, але і за смаком. Існує більше 100 сортів меду, про смакові якості і корисні властивості найпоширеніших з яких ми вам розповімо.

Акацієвий мед вважається найкращим у цінителів і гурманів, на колір він майже прозорий з легким жовтуватим або зеленуватим відтінком. Такий мед дуже рідкий і повільно кристалізується. Рекомендується як засіб від безсоння, корисний для шлунково-кишкового тракту і нирок.

Гречаний мед може бути від темно-жовтого до темно-коричневого кольору з червонуватим відтінком, любимо за свій сильний аромат і пікантний смак.

Читайте також: ЯКІ ПРОДУКТИ КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО ЇСТИ НА НІЧ

Використовується в народній медицині як сильну бактерицидну засіб. Через високий вміст заліза мед корисний при недокрів’ї. Гречаний мед ідеально підходить для випічки пряників.

Каштановий мед збирається в південних районах, його колір варіюється від бурштинового до темно-коричневого. Має специфічний смак з гірчинкою і сильний трав’яний аромат. У каштановому меді присутня частка медяної роси, що робить його особливо багатим мінералами і ензимами.

Липовий мед, мабуть, найпопулярніший. Для липового меду характерний світло-жовтий колір з білуватим відтінком. Володіє ніжним смаком, в залежності від місця збору може мати легку гірчинку. Відмінний засіб для лікування і профілактики всіх видів простудних захворювань і астми.

Поліфлерні сорти меду не мають яскраво вираженого смаку, але володіють багатим букетом і поєднують в собі корисні властивості декількох рослин. Такий мед ідеальний для повсякденного використання, для загальної профілактики організму і зміцнення імунітету.

Джерело.

Related Post

facebook