fbpx
Breaking News
Дівчатка, поєднання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Відколи у мене появилась мультиварка, я готую свій улюблений бісквітний пляцок, на згущеному молоці, по декілька разів на місяць. Його смак настільки ніжний, а головне соковитий, що на довго він в холодильнику не затримується. Спрoбуйте! Дужe лeгко і зpучно!
-Значить так, мій син і так багато для вас зробив, я заради спокою в його новій сім’ї готова на що завгодно. Його дружині не дуже подобається, що я спілкуюся з його колишньою дитиною, у них скоро свої будуть, так що більше мені не дзвони і не приходь зі своєю дочкою. – Колишньою – це що, річ? Це дитина, яка любить її і тягнеться до неї. Я дала собі слово, що моя дочка ніколи більше ні для кого не буде колишньою
Олена змирилася остаточно, коли на годиннику стукнуло шість, до вильоту залишилося півгодини, навіть якщо б вона летіла зараз на всіх вітрилах, все одно б не встигла  – не її день. Доведеться міняти квиток. В цей момент вона ще не розуміла, що доля, таким чином, готує їй доленосну зустріч
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: “Через 5 років дітей в інтернатах стане вдвічі менше”. 
Суспільство
Яким компліментам віддають перевагу жінки: наукова відповідь

Жінки віддають перевагу чоловікам, які в своїх компліментах використовують метафоричну мову. Про це повідомили вчені з Університету електронної науки і технологій в Китаї.

За словами дослідників, саме такі компліменти, як “Ваші очі – ранкова роса” або “Ваша посмішка як вередливий домовичок”, сприймаються краще, ніж буквальні вирази типу “Ваші губи так сeкcyaльнi”.

Ті ж висновки, додали вчені, стосуються і розмов про володіння або майно жінки. Краще сказати “Ваш сад – це море квітів”, ніж “Ваші двері такі міцні”, кажуть вони.

“Результати підтверджують наші гіпотези про те, що на стадії залицяння, коли компліменти служать проявом якостей партнера, жінки віддають перевагу метафорам, особливо oригiнальним, у словесній структурі”, – радять учені.

Читайте також: 5 ПРОДУКТІВ ДЛЯ ЗДОРОВИХ СУГЛОБІВ

Вони також припускають, що використання метафор має на увазі, що людина є творчою і розумною, а не просто вибагливою і дивною.

У дослідженні китайських вчених також підтвердилася їх гіпотеза про те, що жінки вважають за краще отримувати компліменти про свою зовнішність, а не про майно.

Джерело.

Related Post