fbpx
Суспільство
Якими xвopoбaми загрожують господарські сумки: вчені

Експерти з Великобританії настійно радять покупцям використовувати окремі сумки для різних продуктів харчування.

У будь-якому супермаркеті нам готові запропонувати одноразові пакети, але багато людей все ж звикли користуватися господарськими сумками, виготовленими з різних тканин і матеріалів. Крім того, подібного роду сумки випускають і деякі модні бренди, так що вони стають затребуваними серед молодих людей.

Однак дослідження показало, що використання господарських сумок призводить до поширення cмepтeльно небезпечних бактерій, якщо в пакетах одночасно переносять сире м’ясо і готові до вживання продукти.

Експерти з Великобританії настійно радять покупцям використовувати окремі сумки для різних продуктів харчування, щоб знизити ризик харчових отруєнь. Краще, якщо ці сумки відрізняються за кольором, щоб людина ніколи їх не переплутав.

Читайте також: ЧИМ ШКІДЛИВА НІЧНА РОБОТА

Сире м’ясо може бути ретельно запакованим, але навіть на поверхні цієї упаковки дуже часто зустрічаються небезпечні бактерії, які легко переходять на інші продукти харчування.

Господарські сумки, виготовлені з різних матеріалів, необхідно регулярно прати для того, щоб боротися з цими бактеріями. Природно, що подібного роду прання люди влаштовують в реальності дуже рідко, а багато хто взагалі ніколи не перуть сумки.

В ідеалі, покупцям в супермаркеті необхідно використовувати окрему сумку для сирої їжі, готової їжі і нехарчових продуктів на зразок прального порошку.

Сиру їжу краще переносити в пластикових одноразових пакетах, які після цього можна просто викинути або використовувати в якості збірки для сміття.

Дослідження показують, що на 7% упаковках з курячим м’ясом міститься кампилобактер — найбільш поширена причина харчового отруєння. Ця бактерія викликає діарею, нудоту і блювоту, і тільки у Великій Британії щороку її жертвами стають 280 тисяч чоловік.

Серед інших небезпечних бактерій на поверхні упаковок з курячим м’ясом сальмонела і кишкова паличка. Обидві ці бактерії можуть привести до cмepтi.

Джерело.

Related Post

facebook