fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.

Починаючи з цього дня, завжди уважно і ретельно оглядайте всі двері автомобіля перед тим, як сісти в нього і поїхати по справах.У злодіїв зараз набирає популярність нова фішка, про яку ви напевно не чули.

Бандити стають все більш нахабними і тепер використовують дуже зухвалий і простий спосіб злому вашого автомобіля.Перед тим, як сісти в автомобіль, огляньте всі 4 його двері. Чи немає вставленої в зазор між ручкою і замком монетки?

Якщо ви пропустите цей момент і просто поїдете, швидше за все, нічого не станеться. Найцікавіше буде вночі. Коли ви приїдете додому.Ви зайдете в будинок і будете абсолютно спокійні: адже ви закрили двері за допомогою дистанційної системи керування сигналізацією. Але через монетки замок на одній з дверей не спрацює – і злодій легко відкриє її.

Щоб переконатися, що ви в безпеці, завжди перевіряйте двері!

Будь ласка, передайте це повідомлення своїм друзям, щоб вони знали про це! Безпека – справа колективна!

Читайте також: В УКРАЇНІ МОЖЕ З’ЯВИТИСЯ НОВИЙ ВЛАСНИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ БРЕНД

Джерело.

Related Post