fbpx
Breaking News
В мене дома, чомусь, ніколи не любили рибні котлети. Та як виявилось, все через те, що я не вміла правильно їх готувати. Тепер, особливо в піст, цю страву в мене замовляють мої рідні дуже часто: смачні, соковиті, ніжні!
Мама образилася. Адже я, як молодша сестра, повинна була все своє кинути на вирішення проблем братика. А не самим безсовісним чином продовжувати жити своїм життям. Місяць від мами не було звісток. А вчора вона заявилася до мене додому – з валізами
Тамару нe вpятувaли. Тpyну з тiлом ми несли до самого клaдoвuща, не ставили на машину, і всiм здавалося, що це помилка, або просто cтрaшний сон, та аж ніяк не реальність
Вчора він прийшов до сина і з великою злoвтіхою повідомив, що у нього є дівчинка, а я так і буду нікому непотрібна, бо він може дозволити собі почати все заново, а я ні (це, звичайно, натяк на те, що нікому я не потрібна з дитиною). І так стало гірко
«Щo? Ти хто тaка тут? Прибирати мене ще змушуєш. Значить так, прибирати ти сама будеш, всі дні, мати мою не чіпай. Так як твій чоловік – єдиний мужик – він нехай і платить, я ненадовго тут, скоро вже точно справжнього чоловіка знайду»
Суспільство
Яку пенсію бажають українці: дані соцопитування

Дані соцопитування, в якому українці відповідали на запитання, яку б пенсію хотіли отримувати, оприлюднив портал РБК-Украина.

Як з’ясувалося, громадяни хочуть отримувати майже в чотири рази більше нинішнього рівня.

Розмір пенсії в Україні має становити 11041 грн, щоб її вистачало для задоволення всіх фінансових потреб. Про це свідчать дані опитування компанії Research & Branding Group.

Таким чином, бажаний розмір пенсії в 3,7 рази вище, ніж фактичний середній розмір на 1 липня 2019 року – 3006 грн.

Більшість одержувачів пенсій, посібників або будь-яких інших соціальних виплат (73%) в тій чи в іншій мірі вважають їх рівень недостатнім, тоді як задоволені ним тільки 8% одержувачів.

Опитування проводилося в період 7-16 вересня 2019 року серед 2001 респондента по всій Україні за винятком окупованих Росією територій.

Нагадаємо, за даними опитування компанії Research & Branding Group, у вересні 2019 року середній рівень зарплати, який задовольнив би фінансові потреби працюючих, становив 19275 грн.

Згідно з проектом державного бюджету України, прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність (мінімальна пенсія) зросте в 2020 році на 8% – з 1638 грн. до 1769 грн.

Джерело

Related Post