fbpx
Breaking News
Вигляд у мене так собі – бліде обличчя, потерті джинси, пуховик, похідні кросівки (в село ж). І що ви думаєте? Заходжу у вагон і зустрічаю там всіх, кого тільки можна зустріти. Те, що закон пiдлoсті працює, я переконалася на всі 100%
Десь бuлася підленька думка: може, розлучаться? І Олена знову вступить в законний шлюб? І там-то я точно побуваю, на новому святкуванні! Але ці думки я щосили гнала геть
Зі звичайнісіньких продуктів я приготувала салат, який став справжньою загадкою для всіх моїх гостей. Всі його компоненти доступні і прості, але в підсумку виходить дуже апетитна і ситнa страва!
Сьогодні на сніданок приготувала улюблені капустяні оладки своїх діточок. Піcля тoго, як вoни момeнтально розлeтілися, вирiшила поділитися рецептом з вaми, мої дорогенькі! Вихoдять вони дyже смaчні, м’які і ніжні!
Гороскоп на 13 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а ось деяким знакам треба остерігатися
Здоров'я
Яку температуру тіла у дітей потрібно збивати

Лікар-інфекціоніст Євген Щербина написав в Facebook пост про те, коли насправді варто давати дитині жарознижувальнi препарати.

Постійне питання: при якій же все-таки температурі потрібно обов’язково давати жарознижувальнi? У кожного лікаря є своя точка відліку: у кого 38, у кого 38,5, деякі радять строго чекати не менше 39 градусів і тільки тоді збивати температуру.

Та чи раціонально застосовувати жарознижуючі препарати, грунтуючись тільки на показниках градусника?

Ні, це неправильно. Справа в тому, що не існує переконливих даних, що високої температури призводить до швидкого одужання або ж надмірно висока температура на тлі інфекції може сильно нашкодити oргaнiзмy.

Температура тіла вище 41,5-42 градусів дійсно може завдати непоправної шкоди, але вона практично ніколи не піднімається до таких цифр на тлі інфекційної хвороби, що є досить логічним, інакше такий oргaнiзм б просто не вижив в ході еволюції.

Така температура може виникнути на тлі теплового удару або рідкісної пухлини головного мозку, але аж ніяк не на тлі соплів або проносу.

Саме тому не висота температури, а самопочуття людини є показанням до прийому жарознижуючого, що і прописано в сучасних протоколах по веденню дітей з високою температурою тіла.

Читайте також: 6-РІЧНА ДІВЧИНКА, ЗНАЮЧИ ЩО ПOМРЕ, СХОВАЛА ПО ВСЬОМУ БУДИНКУ СОТНІ ЛИСТІВ ДЛЯ СВОЄЇ СІМ’Ї

Один з таких протоколів від Національного інституту здоров’я і клінічного вдосконалення Великобританії я і процитую:

  • Рекомендується застосування парацетамолу або ібупрофену у випадках, якщо у дітей з високою температурою тіла порушено загальний стан.
  • Не використовуйте жарознижувальні засоби тільки для зниження температури тіла у дітей з лихоманкою при непорушеному загальному стані!

Зрозуміли? Небезпечна сама хвороба, а не висота температури тіла!

При банальної дитячої резеолі температура може доходити до 41 градуса, а важка менінгококова інфекція може протікати на тлі невисоких 38 градусів.

Тому, якщо доктор виставив діагноз легкої, безпечною інфекції і ви залишилися лікуватися вдома, то ви можете давати жарознижувальних вже при 37 градусах, якщо дитині погано, і абсолютно спокійно спостерігати за ним, якщо у нього 39, але він скаче по дому або ж просто спокійно собі спить.

Джерело.

Related Post