fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
Яким насправді має бути смак кави – відповідь експерта

Часом смакові дефекти кави стають настільки звичними, що люди вже навіть не розуміють, яким насправді має бути смак кави.

Президент Specialty Coffee Association of Ukraine, міжнародний суддя Cup of excellence Роман Пономарьов розповів у своєму блозі для ТСН, яким насправді має бути смак кави.

За його словами, є дві причини, які призводять до спотворення самку кави.

Перший – коли смак зіпсували ненавмисно. Так, кава могла залежатися на складі, висохти, також могли змішали різні врожаї, погано обсмажити тощо.

Другий, пов’язаний з тим, що наш мозок запам’ятовує смаки і дає нам визначення конкретного смаку в майбутньому. Тому важливо набирати “смаковий досвід”.

“У Європі ми звикли пити гірку каву. Справа в тому, що до 90-х років вирощування кави і способи її продажів були обмеженими. Єдиним способом приховати смакові дефекти було сильне, дуже темне обжарювання, яке не залишає нічого в смаку, крім гіркоти”, – пояснив експерт.

За його словами, у смаку поганої кави ви знайдете дефекти сирого дерева, плісняві аромати, аромат сирих горіхів, смак трави, не високу солодкість, відсутність кислотності та відчуття, що подразнюють горло.

А от у справжньої смачної кави ви відчуєте шоколад, абрикос, чорнослив, лайм, карамель, манго, і солодкий післясмак, в якому буде баланс гіркого, солодкого і трохи кислуватого смаку.

Пономарьов наголосив, що усі ці смаки і аромати можна відчути, як в гарячому, так і в холодному стані кави.

Також він додав, що все більше світових і українських кавових компаній використовують нові види кави, нові способи обсмажування для того, щоб удосконалити смак.

Читайте також: ЧЕРЕЗ ГРИП В УКРАЇНСЬКИХ ШКОЛАХ МАСОВО ЗАПРОВАДЖУЮТЬ КАРАНТИН

Джерло.

Related Post