fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Політика
Янукович визнав Порошенка президентом – Луценко

У відеодопиті екс-президента-втікача Віктора Януковича, було два дуже важливі юридичні моменти. Про це заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

“У виступах, а в подальшому і на прес-конференції громадянин Янукович назвав Петра Олексійовича Порошенка президентом України”, – зазначив він.

“Другий дуже важливий момент: з властивою тільки Віктору Федоровичу елегантністю він публічно визнав, що підписав лист про введення військ на територію України.

Потім, правда, з властивою йому розумової оригінальністю, він сказав, що він його підписав, але не ввів в дію. Нічого, ми вдячні за його співпрацю з українським слідством”, – додав Луценко.

Як повідомлялося, раніше суд дозволив провести обшук в резиденції президента РФ Володимира Путіна в Москві з метою знайти там і вилучити лист Януковича, в якому він просить ввести російські війська в Україну.

Читайте також: САВЧЕНКО РОЗПОВІЛА, ЗА ЧИЙ РАХУНОК БУДЕ ІСНУВАТИ ЇЇ ПОЛІТСИЛА “РУНА”

Джерело.

Related Post