fbpx
Breaking News
Вигляд у мене так собі – бліде обличчя, потерті джинси, пуховик, похідні кросівки (в село ж). І що ви думаєте? Заходжу у вагон і зустрічаю там всіх, кого тільки можна зустріти. Те, що закон пiдлoсті працює, я переконалася на всі 100%
Десь бuлася підленька думка: може, розлучаться? І Олена знову вступить в законний шлюб? І там-то я точно побуваю, на новому святкуванні! Але ці думки я щосили гнала геть
Зі звичайнісіньких продуктів я приготувала салат, який став справжньою загадкою для всіх моїх гостей. Всі його компоненти доступні і прості, але в підсумку виходить дуже апетитна і ситнa страва!
Сьогодні на сніданок приготувала улюблені капустяні оладки своїх діточок. Піcля тoго, як вoни момeнтально розлeтілися, вирiшила поділитися рецептом з вaми, мої дорогенькі! Вихoдять вони дyже смaчні, м’які і ніжні!
Гороскоп на 13 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а ось деяким знакам треба остерігатися
Суспільство
Януковича хочуть відправити на лікування в Ізраїль – адвокат

Побіжного екс-президента України Віктора Януковича можуть перевезти на лікування до Ізраїлю. Про це в Facebook повідомив його адвокат Олександр Горошинський. Джерело

“Приїхав у Москву з питання планованого судового засідання 5-го грудня. На жаль, зустрітися з Віктором Федоровичем особисто не вдалося.

Вийшло лише побачитися із запрошеним лікарем з Ізраїлю – відомим хірургом Еялем Аттіасом. Г-на Аттіаса запросили для проведення більш поглиблених консультацій щодо подальшої тактики лікування Віктора Федоровича”, – написав він.

Лікар після огляду екс-президента повідомив адвокату, що необхідні додаткові обстеження, щоб прийняти рішення про доцільність оперативного втручання.

Читайте також: КИЇВСЬКИХ ВОДІЇВ ПОЧНУТЬ ВІДЛОВЛЮВАТИ ТА ШТРАФУВАТИ: КОЛИ І ДЕ

“Ми б хотіли робити подальші обстеження і лікування в нашій клініці в Ізраїлі. Ми будемо обговорювати таку можливість з пацієнтом і, найімовірніше, організовувати його переїзд”, – цитує адвокат слова лікаря.

Адвокат зазначив, що не буде розкривати деталей діагнозу і назви клініки.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Янукович нібито потрапив до лікарні і навіть не міг пересуватися. Як розповів його адвокат Олександр Горошинський, побіжний екс-президент був госпіталізований ще 16 листопада.

Related Post